Čiovo - dopust

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

24. apr 2008 22:47

Lepo pozdravljene,se bom tudi jaz malo vključila v to debato....Otok Čiovo,tja hodimo že 7 let dobesedno naš drugi dom.Bivamo pa v Okrug doljnji,vedno pri isti družini.Nam je preprosto super,Šibenik je blizu,Krkini slapovi pa tudi Split.Tam smo vedno dva tedna tako da gremo povsod,enostavno smo vsak po svoje zajljubljeni v Trogir in otok.Naša tri otroka pravzaprav dva najstnika in eden že polnoleten,komaj čakajo poletje in odhod tja.Enostavno vsaj za nas PRELEPO,prijazni ljudje enostavno vse....LP. selvi

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

14. jun 2009 11:13

No letos gremo pa tudi mi malo tja pogledat.Upam no,da bo vse ok.Sama nimam rada skalnate plaže a upam,da bomo našli tudi kaj primerno za otroke.Bi pa vprašala glede trgovin kako je s tem?Ali je kakšna večja trgovina na otoku,ali je treba v Trogir po kakšno sadje in zelenjavo. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

Trojka  

član od: 14.5.2009

sporočila: 49

14. jun 2009 18:05

Pozdravljena, tudi jaz in moja družina hodimo na Čiovo. Prvo leto smo bili v kraju Okrug gornji,v apartmaju, kjer nam je bilo zelo všeč, imaš vse trgovino, pekarno, pošto, mahno tržnico, skratka vse nujno pri roki, drugo leto smo odšli malo naprej v Okrug donji, kjer nam ni bilo posebaj všeč, predvsem strme poti do plaže, nikjer nobene trgovine, skratke po vse in tudi na plažo smo se vozili v Okrug gornji. Tu so zelo lepa plaža, peščena z veliko kafiči ob plaži, glasbo in predvsem veliko gužvo. Tretjič pa smo se odpravili kar v kamp Rožac, ki je zelo lepo urejen z lepo peščeno plažo in zelo primeren za družine. Mi smo tudi zaljubljeni v Trogir, ker je prelepo mesto, vsak večer se kaj dogaja, tako da se za vsakega kaj najde in verjamem, da bo tudi vam zelo všeč.Pa lep dopust ti želim vanilija. Trojka

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

14. jun 2009 21:20

Hvala Trojka.Upam,da nam ne bo žal.Tudi tebi lep dopust. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

15. jun 2009 0:47

Se opravičujem narobe napisala,bivamo v Okrug gornji.Kot je že Trojka opisala vse je tako.Hoditi ni nujno potrebno v Trogir po sadje in zelenjavo,imajo stare none majhno tržnico zraven pošte vse je pri roki.Upam da vam bo všeč kot je nam,mi odrinemo julija za dva tedna.No lepo bivanje na Čiovem ter prijeten dopust vam želim. selvi

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

15. jun 2009 7:54

Ojla! Mi pa smo bili lani v kraju Slatine. Bilo je zares enkratno. Plažo smo imeli čisto blizu apartmaja, bila je prodnata, morje pa kristalno čisto. Do nje ni bilo potrebno iti po nobeni strmini. V bližini dve trgovinici, pekarna, stojnica s sadjem in zelenjavo,pošta, cerkev, pa tudi nekaj restavraciji. Kraj je bolj miren, za razgibano nočno življenje pa smo se šli sprehajat v Trogir, ki je tudi zelo zanimiv. Skratka - priporočam! leny

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti