Sedežna vreča - jabooz

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. avg 2012 20:07

se jo da fino zabutat pod hrbtenico točno tako kot želiš da obstane, in bi prej rekla da je obratno kot killer

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

27. avg 2012 8:37

Meni je to super zadeva. Imam jo že nekje 10 let. Sedaj se na njej že malo poznajo znaki uporabe ampak je ne dam dokler ne razpade.
Glede hrbtenice se pa strinjam z bannanno. Če si jo pravilno naštimaš je pravi balzam. Sama sem jo velikokrat uporabljala za učenje ravno takrat, ko nisem mogla več sedeti na stolu. Če pa se napačno usedeš pa zna biti tudi killer ja.

Sicer pa je veliko odvisno tudi od polnila. Ni mi žal takratnih 30 tisočakov, zadeva je vredna svojega denarja. 

luccka

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

27. avg 2012 12:40

jaz imam dve ( eno manjšo in eno večjo), po nekaj letih so postajale vedno bolj ploščate zato sem moral  menjati polnilo vreče

mali kuhar

pinch  

član od: 18.2.2009

sporočila: 89

27. avg 2012 20:39

hvala branka171.

sem še v aktivenm iskanju.. :)

pinch

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

28. avg 2012 10:34

Je kdo bil v Orhideliji v Podčetrtku?  Tam imajo po tleh ene take velike ( za dva ) blazine, ki se popolnoma prilagodijo telesu in ga podprejo ravno tam kjer je potrebno, ko se uležeš nanje. Sem bila malo skeptična, ko sem videla ljudi "ležati po tleh" - ampak, ko enkrat probaš ti ni da bi vstal - božansko.  Sem jim pisala in vprašala kje so to naročili, pa mi žal ni nihče odgovoril. Morda kdo ve, ker se mi zdi, da bi tole o čemer teče beseda lahko bilo nekaj podobnega.

 

LP

http://zaspancki.si/

Mygrace

sporočila: 6506

28. avg 2012 11:13

No ja, s temi vrečami je treba znat delat, sicer so res killer

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti