Rutar-zamujanje s kuhinjo

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

28. jan 2008 12:15

Saj bom vzela brata s seboj. Je kot en varnostnik. Za lepši izgled. barbay

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. jan 2008 12:37

Pri Rutarju je nekaj čudno. Ko si kaj ogleduješ pride vedno ena prodajalka ali prodajalec in ti skoraj zaupno prišepne, kako se da s ceno zmeniti in ti da en velik popust, ampak samo on/ona, ti primakne svojo telefonsko in pove, da kmalu gre na dopust ipd. in se moraš kmalu odločiti. Pri Rutarju sem kupil le enkrat, in sicer dnevno sobo ki je bila znižana iz 1999 EURO na 300 EURO (no trgovec je uimel tak popust, če ga pokličeva in samo njega in res drug ni vedel nič o tem). Skratka, bila je razstavno model in manjkalo je par stvari, ampak za 300 EURO... Sem vzel... Dobava ob času, sem si sposodil kombi, niso nič komplicirali za razdaljo, vse naložili notri... Sem pa razočaran in nič ne kupim več kot so razstavni model skoraj uničili. Vse je opraskano, akr prej ni bilo, sreči se najhujša stranica skrije za drugo omaro, manjkali so panti, nosilci, skratka stvari, ki sem jih tam videl da so bile. Vse je prišlo v takem stanju da zgleda bolj ko dnevna soba stara 10 let, ampak pohištvo je pa kvalitetno iz Bresta, kjer so mi šli tudi zelo na roko, da sem lahko skompletiral in da so mi prodali še tiste manjkajoče stvari, ki jih sicer ni za kupiti. Vse pohvale v Brest in graja na Rutarja. Jernej - zasebno mnenje

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

28. jan 2008 12:47

Upam,da po vsem napisanem in rečenem lahko sklenem tole.:OSEL GRE LE ENKRAT NA LED. anaeva

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

28. jan 2008 12:49

Barby priporočam ti da se okrepi z dobro volje in strpnostjo.Zahtevaj šefa,direktorja in ti oni razložijo nastalo situacijo. Pa nikakor se ne pusti da te odpravijo :"ni nikogar ali kaj podobnega".Ker so reve samo se skrivajo.Krivo je vodstvo, da dopušča takšno poslovanje.Pa vmes pokliči še kakšno inšpekcijo. Jaz osebno sem imela slabo izkušnjo glede svetil.Čakali smo ko nori ,ko smo končno dobili poziv,da lahko pridemo iskat.Smo veselo prepeljali več kot sto kilometrov,da smo v Rutarju ugotovili,da ene stvari sploh niso naročili.Tako da smo spet čakali,ko sem pa jaz hotela vrnit en reflektor mi je prijazna odelkovodja povedal,da reklamacije sprejemajo samo deset dni po nakupu. Moje osebno mnenje je da tam notri več ne stopim, pa tudi če kaj zastonj dajo.Reklam sploh ne pogledam več samo vržem jih stran. balonka

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

28. jan 2008 13:11

Ravnokar sem poklicala v rutar. Sicer se trudim, da bi jih dobila že eno uro, ampak sedaj mi je pa uspelo. Vas zanima kaj so mi rekli. Da je kuhinj pri njih že dobra dva tedna, ter da me bodo že obvestili kako in kaj! Mene pa glava boli!!!!!!!!!!!! barbay

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

28. jan 2008 13:19

barbay je napisal/a:
Ravnokar sem poklicala v rutar. Sicer se trudim, da bi jih dobila že eno uro, ampak sedaj mi je pa uspelo. Vas zanima kaj so mi rekli. Da je kuhinj pri njih že dobra dva tedna, ter da me bodo že obvestili kako in kaj! Mene pa glava boli!!!!!!!!!!!! barbay
pa jim verjameš,jaz bi jim še vse potne stroške računala,da o telefonu ne govorim. anaeva

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

28. jan 2008 13:24

Ko to berem, vidim kakšno srečo sem imela. Dobavni rok za mojo kuhinjo je bil 14 dni, po 10 dneh so me poklicali, da jo že imajo in kdaj mi jo pripeljejo. Ker nismo imeli vsega pripravljenega, so jo 1 mesec hranili v svojem skladišču, da nam ni bila v napoto. Ko smo končali prostor, smo poklicali in čez tri dni so jo pripeljali monterji in jo sestavili. No, res nismo kupili neke zelo poceni robe, ampak kuhinja je po 4 letih kot nova. Kakšna sreča, da naju ni privabil kakšen "velik" trgovec... matilda

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

28. jan 2008 13:50

Meni grejo kar mravljinci po hrbtu, ko tole berem. Sama bi še enkrat poklicala in zahtevala, da mi pisno zagotovijo, da je roba v skladišču. Reči jim, da jo prideš jutri iskat, naj še enkrat preverijo, ker ni dvakrat za reči, da so te spet n.......! Če bojo rekli, da ni prostih kombijev za prevoz, jim reci, da prideš s svojim prevozom in to toliko in toliko km in če robe ne bo, bo štala. Omeni jim inšpekcijo in zvezo potrošnikov. Nisem zasledila, da bi kje napisala, kolikšen je rok dobave na pogodbi ali računu.

 Brez veze je počez  govort, da je pohištvo slabo in da razpada po parih letih. Imam kuhinjo, ki jo tudi oni tržijo, kupila pa sem jo drugje  in upam, da mi je no bo treba še kdaj menjat, prejšno marlesko  sem imela 26 let in ni nič razpadala.

Lijana

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

28. jan 2008 16:35

Sami v Rutarju še ismo kupovali in tudi nebomo.Sodelavka je po Rutarju kupila jedilni kot.Dobila ga je po dolgem zamujanju,a glej ga zlomka vse noge so bile različne,oni pa itak nič krivi.Osebno bi v Rutarju kupila le to,kar vzameš v roke plačaš in odneseš chappy Sporočilo je spremenil(a) chappy dne 28. jan 2008 16:38:58

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti