Moderatorka rimljanka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

24. okt 2007 17:20

nasha je napisal/a:
Katera tema pa je bila zaklenjena? Lp Nasha
Pedofili, status in delikatesa. Rimljanka bo poskrbela, da se bomo na Kulinariki od zdaj naprej malo lepše gledali, pa da se ne bomo pričkali okoli neumnosti matilda

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. okt 2007 17:41

kar tri teme je zaklenila????? Škandal!!!!! Pa tako fino je bilo usklajevat mnenja!!!!! Kje se naj grem pa sedaj debatni krožek??????

LP

cervus

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. okt 2007 18:12

Jah, pa tudi to se dogaja. Zbrisana sta bila dva bloga za katera smatram, da ni bilo potrebno, in sem se tudi jaz počutila krivo. Odgovorila sem v dobri veri! Rimljanka, daj no, ne bodi preveč stroga. saj nas bo minila želja do pisanja. Drugače pa mislim, da boljše moderatorke ne bi morali izbrati. lp vsem Anamarija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

24. okt 2007 20:49

jasna 1, najprej hvala za čestitke. Hvala tudi vsem ostalim. Čeprav bi lahko to mirno prezrli in mi ne bi trosili čestitk.

Moram pa razjasniti nekaj: nisem se jaz odločila za moderatorstvo, povabil me je jernej. Jaz sem pa samo sprejela. Delo in odgovornost. Seveda se lahko z njim in ostalimi administratorji posvetujem, če se mi zdi, da je potrebno. In pri zaprtju prvih tem sem se. Sicer pa se ne vidi, kdo temo zapre. Lahko jo administratorji in moderatorji. Je pa jasno, da se spodobi, da se zaprtje utemelji in po tem se da razbrati, kdo je temo zaprl (čeprav ni nujno vedno tako).

Glavni razlog, da mi je ponudil to delo (in odgovornost) je bil, po njegovem ta, da ima on premalo časa in ne uspe vsemu slediti. Zato so prepogosto ostale nekatere stvari neurejene (predolgo). Recimo podvojeni forumi (ko nekdo po pomoti objavi v roku minute dva foruma - pravzaprav istega dvakrat- pa se potem odgovori porazdeljio in postane stvar nesmiselna.  Isto velja za podvojene odgovore pri receptih (sama še nisem ugotovila kako se to sploh naredi, ene pa so za to prave mojstrice ).

Občasno je treba zapreti kakšne forume, ki so samo mali oglasi z namenom zaslužkarstva, sploh takih, ki so se tisti trenutek šele prijavili (očitno torej samo s tem namenom).

Najbrž vam je pa jasno, da nimam namena bit birič(inja), samo, kadar bodo šle stavri predaleč, bom pač ukrepala. Ena od značilnosti te strani je pač vljudnost, uporaba korektnega nivoja jezika, sšpoštovanje mnenja druguh......in kar je še takih reči. In tega se bomo držali, s skupnimi močmi naprej. Čeprav tu in tam stvari uidejo iz rok (smo pač samo ljudje).

Nikakor pa ne bom posegala v zapise drugih, jih pa seveda najbrž kdaj bom opozorila, naj kaj pač popravijo, recimo.

Svoje zapise pa lahko vsak sam briše (če presodi, da je treba), četudi je samo uporabnik. Enako velja zame.

Vsekakor lahko zatrdim, da bom sledila duhu, ki ga zagovarjajo in izvajajo administratorji (saj najbrž bi me jernej sploh ne povabil k temu delu, če mi ne bi zaupal).

Anamarija, nikoli še nisem zbrisala nobenega zapisa (če ni bil podvojen). rimljanka

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

24. okt 2007 20:51

Jaz pa sploh nisem vedla, kaj pomeni tale M. A to je to? No, pa naj se nekdo ukvarja tudi s temle. Čestitke Rimljanka. buča

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

24. okt 2007 20:56

Rimljanka tudi jaz ti čestitam in se popolnoma strinjam s tabo glede zaključevanja določenih debat. korosica

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

24. okt 2007 21:39

... vidiš... jaz  ti nisem čestitala iz enega samega razloga.  Ko sem zagledala znakec, sem sama pri sebi rekla: "No, pa si je nakopala dodatno delo, odgovornost in včasih jih bo dobila še po."

Veš tole mi je nekam znano...

Čestitke pa veljajo Jerneju, on že ve koga je bilo potrebno izbrati

kobra 1 Sporočilo je spremenil(a) kobra 1 dne 24. okt 2007 21:40:15

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

24. okt 2007 22:22

Ko smo že pri zaklenjenih forumih (sicer se strinjam, da je izguba čas se kregat o načinu, čeprav se načeloma strinjamo o smeri, ko je pa toliko stvari, o katerih se je lepo pogovarjati), če je forum zaklenjen vanj ni mogoče pošiljati novih sporočil, kajne? Kaj pa je potem tista zadeva z malino in aktivito brez celulita? Reklama ali pa .... LP juhica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

24. okt 2007 22:26

Jerneja vprašaj, on je šef. Šefi pač lahko v zaklenjene forume pišejo. rimljanka

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

24. okt 2007 22:28

Jernej hodi v salon za zmanjšanje celulitnih oblog in se podpisuje kot malina....Moram prit na naslednje srečanje ....resnično..... lp juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti