Kaj si vi mislite o pedofilih

tema je zaklenjena

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

23. okt 2007 16:55

Frina, opravičujem se ti za moje pisanje (saj je res neprimeren vic k tej temi) in seveda vsem ostalim prizadetim. Na žalost (ali pa na srečo) sem cele dneve v moški družbi in sem se od njih navzela teh vicev. Dejansko nisem hotela žalit nobene pretepene ženske. Površno sem takrat prebrala tisto pisanje. Vem, da mi je ostalo v spominu samo to, le kaj je ženska takega storila enemu moškemu, da gre nekaj takega naredit. Pa tudi drugače imaš vedno kakšne ekstremne primere (tisto o psih, o taščah in snahah-priznaj, da to ni bilo normalno ko si zalezovala taščo, kaj dela ko snahe ni doma, zgodba o lizanju sladoleda, o posojeni knjigi, o posojeni jopi.......če kakšna od teh zgodb ni tvoja, se vnaprej opravičujem. Pa v tej temi se mi je zdelo, da se preveč ponavljaš in sem napisala, kar sem tisti trenutek čutila. Tudi jaz, kot mati, sem za strožje kazni, če že ne smrtne, vsaj dosmrtne. Kajti, ko bodo ti ljudje točno vedeli kaj jih čaka, pa bo mogoče kakšen primer manj, ker to so dejanja, ki so načrtovana. Tako pa lahko delajo kar hočejo, v skrajnem primeru gredo za tistih par let v zapor. Uf, kar nekaj časa sem tole pisala, upam da ga nisem kaj pobiksala, zdaj pa letim, ker nimam več časa. Vsem prizadetim se še enkrat opravičujem! ann

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. okt 2007 17:04

Ann, odgovor ti bom napisala na zasebno pošto. Osebne zadeve tja tudi spadajo.  F r i n a

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

23. okt 2007 17:28

 

Bom potegnila črto.

Toliko vsega in na tak način je napisano, da vodi samo v čedalje večje brezno med tistimi, ki bi stvari vzeli v svoje roke in tistimi, ki se zavedajo (tokrat nisem v vlogi, da bi pisala v 1. osebi množine), da obstajajo zakoni, ki se jih v državi, za katero velja, da je demokratična, pravna,......mora držati. Vedno in povsod. Kjer se ve, kdo je tožnik in kdo sodnik.

Oboji pa so na isti strani, na strani, ki NE zagovarja, ki NE odobrava, ki NI strpna do pedofilov.

Zato je dovolj razlogov, da temo zaklenem.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti