Kuhalna plošča

smrečica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 62

12. sep 2007 15:26

Indukcija je super, seveda Gorenjev aparat, pri nas kupujemo slovenske izdelke, kjer se le da. Predlagam pa večjo različico, pri nas smo zelo zadovoljni. smrečica

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

12. sep 2007 17:34

Moje mnenje je, da je potrebno kupiti najsodobnejši štedilnik in to je sedaj indukcijski štedilnik oziroma kuhalna plošča. Ma so me trgovci pred 5,5 let nafarbal, da je to brez veze itd. In jaz kokoš sem nasedla. Danes bi ga z veseljem menjala vendar se ustavi pri tem, da moraš imeti tudi posodo, ki je kompatibilna na indukcijo. Ker imam posodo zepter je žal še ne bom tako kmalu menjala. Zato, če kupuješ novo ploščo ti iz srca priporočam indukcijsko. se vse skuha bistveno prej. Preverila pri prijateljicah. swarovski

Doban  

član od: 24.8.2004

sporočila: 238

12. sep 2007 18:44

Pred 11 leti sem kupila steklokeramičen štedilnik, lani oktobra pa kombinacijo 2 Sk + 2 indukciji. ZELOOOOO ZADOVOLJNA!!! Se pa v teh letih še ni zgodilo, da ne bi kaj mogli skuhati, ker bi zmanjkalo elektrike! Tako, da se pridružujem zgornjim mnenjem: seveda vsaj 2 indukcijski kuhališči, ki naj imata še dodatno funkcijo POWER BOOST, ki še pospeši hitrost segrevanja. Imam Electrolux 2+2, ker Gorenje v tej kombinaciji PowerBoost-a ni imel. Simona

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

12. sep 2007 22:10

Janinamo, sem se prav nasmejala, ko sem brala tvoj post. Tudi pri nas je tako, da je moški za novosti (v tem primeru steklokeramiko in indukcijo), sama se pa ne morem posloviti od tega kar imam sedaj (plin). Ampak v končni fazi bom pa jaz tista, ki bo stala večino časa za štedilnikom; ne vem koliko moški gledajo na uporabnost... Zato sem želela slišati še mnenje tistih, ki to vsak dan uporabljate. tasau

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

13. sep 2007 7:11

Tasau, popusti kot sem popustila jaz. Boš videla; ko ga boš kupila in začela uporabljati ti ne bo žal. Se bova takrat slišali in verjamem, da boš o novih aparatih govorila samo najboljše. Nenazadnje pa moramo naprej s časom, a ne ?! Seveda boš večino časa ob štedilniku preživela ravno ti , zato vztrajaj, da kupiš najmanj 2+2 ali pa samo indukcijsko ploščo. No, jaz sem z 2+2 fuuul zadovoljna in tega ne bi zamenjala za nič. Želim ti veliko uspehov pri izbiranju aparatov janina***

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

13. sep 2007 10:04

No, mogoče je res, da je treba s časom naprej. Drugače mi bo verjetno žal. Tako, da sem se nekako odločila, da bo steklokeramika. Glede na to, da smo iz bolj odročnih krajev, bi bilo uredu, da bi bil vsaj 1 plin, drugače pa indukcija. Amapak takšne kombinacije mi v trgovinah še ni uspelo najti. Upam, da sploh obstaja tasau

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

13. sep 2007 10:25

Je mogoče kdo v ponudbi zasledil le dve indukcijski kuhališči? nasha

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

13. sep 2007 10:43

tasau je napisal/a:
. Glede na to, da smo iz bolj odročnih krajev, bi bilo uredu, da bi bil vsaj 1 plin, drugače pa indukcija. Amapak takšne kombinacije mi v trgovinah še ni uspelo najti. Upam, da sploh obstaja tasau
Dvomim da jo boš pri nas našla. Ko sem jaz to iskala, sem našla samo eno francosko podjetje, ki ga pa pri nas ne prodajajo. Vem pa, da se jih dobi v Italiji, sicer po naročilu. http://www.scholtes.fr/scholtes/productsheet.do?prod Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 13. sep 2007 13:13:18

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

13. sep 2007 11:09

Tasau, te kombinacije pa pri nas še lep čas ne boš dobila. Dej, dej - vrži že plin veeeeen. Boš videla kako SUPER je steklokeramična plošča. Plinska jeklenka ti bo ja sam prostor zavzemala in boš zlo jezna na plin, ko se boš navadila na indukcijo ali steklokeramično....Prej ali slej boš vse skupaj menjala ( škoda dnarja ). Ne "cagaj"; moja mama se je navadila kuhati na steklkeramični po skoraj 35 letih kuhanja na plinu. Pa nima ne vem kako kvalitetne kuhalne plate, niti indukcije ne in je z njo fuuul zadovoljna in nikoli več ne bi prešla na plin. Ubogaj me, sem še pred letom in pol imela čist isto mnenje o plinu kot sedaj ti, vendar pa sem ga ob uporabi steklokeramične SPREMENILA. Nikoli več plina, res. janina***

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

13. sep 2007 21:09

Sem se že odločila: Plina ne bo! Če bi bili vsi takšnikot jaz, bi še v kameni dobi živeli . Do sedaj sem navajena na te stara kuhalne plošče in se nikakor ne morem odločiti za nekaj novega. Bodo pa z leti verjetno te stare kuhalne plošče prišle iz prodaje, sama se bom pa "po glavi tolkla", da sem bla tko neumna. Hvala janina, da si me mal omehčala :) lp tasau

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?terezija
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti