Priložnostno delo

tema je zaklenjena

bambi  

član od: 22.8.2006

sporočila: 41

tema odprta - 22. jul 2007 16:16 | ogledi: 3.802 | odgovori: 6

Če katero zanima priložnostno delo naj se oglasi na ZS.

lep podrav!

kristy

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

30. avg 2007 11:47

Bambi, kakšno delo je to? In če še velja? Lp oliva

bambi  

član od: 22.8.2006

sporočila: 41

30. avg 2007 19:50

Ja,še velja. lp kristy

bambi  

član od: 22.8.2006

sporočila: 41

31. avg 2007 9:55

Moram tudi to povedat,da sem zelo presenečena,da se vas je kar nekaj pozanimalo za delo,kar me pa še bolj razveseljuje,je pa to,da so nekateri res zadovoljni.Zelo dober občutek ima človek,ko vidiš da lahko pomagaš. LP kristy

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

31. avg 2007 13:59

Bambi,

moja mama se bo upokojila in mrzlično išče delo. Mogoče bi napisala kaj več o tem, kaj nudiš, mogoče bo več ljudi zadovoljnih, ko bo videlo, kaj je to...

 

Hvala in lp

jasna

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

31. avg 2007 14:23

Bambi, tega, da napišeš kaj več, ti ne priporočam, ker sem tudi jaz probala tu reklamirati svoj posel, ampak to se ne sme. In ker me ima Jernej že "pogruntano", me vedno opozori, da naj ne pišem v tej smeri, tudi omeniti ne smem stvari, ki jih prodajam, četudi ne omenjam, da jaz to prodajam. Zdaj se probam tega držati, ker ne bi rada izgubila članstva na Kulinariki, ker je SUPER! Pa ve punce tudi!

Do zdaj so bile vse, ki so navezale stik z menoj preko tega foruma, zadovoljne, vsaj tak vtis sem dobila. Ni pa mi všeč, da so baje nekatere "pojamrale" Jerneju, da jih nadlegujem preko ZS (če sem jim ponudila novosti - samo informativno, ker so se pač nekoč zanimale za artikle, katere zastopam). Zakaj Jerneju, zakaj mi niso povedale, da ne želijo več informacij od mene. Da bi koga nadlegovala, to je najmanj, kar si želim.

Izkoriščam priložnost in se opravičujem, če sem koga nenamerno nadlegovala ali užalila.

Lahko mi pišete na ZS, ne Jerneju, če je bilo kaj narobe.

 

Lepo pozdravljeni!

 

JAMONI

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. avg 2007 14:52

Jamoni: Se ti zdi tema primerna, da vlečeš svoje probleme na dan? Meni se ne zdi, sem ti že po ZS napisal, vse kar sem mislil. Priložnostno delo je sivo področje, ampak Bambi, prosim ne ponujaj preko teh forumov priložnostnega dela. Ni enako kot preprodaja artiklov ker delaš s svojimi rokami, ampak kršiš pravila foruma. Hvala. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti