Nov tušev katalog želja

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

tema odprta - 3. jul 2007 20:37 | ogledi: 2.753 | odgovori: 6

V roke sem dobila nov Tušev katalog. Všeč mi je parna postaja od Rowente. Ali ima kdo kaj podobnega doma. Je zadovoljiv? Imam samo navaden parni likalnik, kaj pa lahko pričakujem od te parne postaje?

Hvala za vsa pojasnila.

Malčica

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

3. jul 2007 21:34

Se samo meni zdi, da Tuš dejansko prodaja blago na teh akcijah po tržni ceni in da z raznimi 50% popusti z zbranimi nalepkami le zavaja kupce Mijan

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

3. jul 2007 21:52

Nisi edina. riba-ribica

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

4. jul 2007 14:47

To sem tudi jaz opazila, ko sem včeraj po internetu gledala te likalnike še od drugih proizvajalcev. Cene so bile resnično take kot so v tušu znižane. Kaj pa drugače? Ima katera tak likalnik? Je vreden nakupa ali je samo še en aparat več v hiši. Malčica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jul 2007 15:09

Jaz iz načelnih razlogov ne zamenjam starega aparata, dokler slednji ne crkne. Namreč, potrošništvo že itak funkcionira po logiki, da je treba potencialne kupce stalno nekaj rajcati z novimi funkcijami aparatov, ker potem bo pa življenje lažje in bolj udobno. Figo bo. Kdor kolikor toliko rad lika (meni to kar gre), bo z enako spretnostjo zlikal karkoli s starim in novim aparatom, medtem ko zaradi novega likalnika tvoj odnos do likanja ne bo nič drugačen. In tako sem indiferentna do tovrstnih katalogov, ki mi ponujajo udobje z novim likalnikom, mikserjem in ne vem čem še vse. Dokler mi ne bodo obljubili, da bom za točke dobila Antonia Banderasa, ki bo brez zgornje majice vsak dan v moji likalnici likal perilo.....se tovrstnih igric ne nameravam udeleževati. Vendelina jr.

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

4. jul 2007 16:27

Vendelina jr. sem se morala prav nasmejat ob branju tvojega komentarja. Jaz kupim likalnik ko se mi star razbije (običajno mi pade na tla), oziroma sedaj imam še kakšnega v rezervi, za vsak slučaj. Zame je važno, da je na paro, ponavadi ne dam več kot 40 eurov. Zadnji je bil še manj in sem ga menda kupila ravno za tuševe zvezdice. To je bila pa tudi edina stvar razen treh brisač, ki sem jo kupila za zvezdice. Hotela sem reči, da mi je škoda dajati za likalnik dosti denarja. Zaradi tega moževe srajce niso nič slabše zlikane. Jaz redno hodim v Tuš po "špežo" in se mi teh zvezdic kar nabere pa mi ostanejo neizkoriščene, ker mi ni všeč to, da moraš nekaj kupit, da si nagrajen za zvestobo. Pa še tega ne veš, ali je res tolikšen popust ali je to samo farbanje. Jaz sem jim že napisala, da bi bilo lepše, če bi za določeno število zvezdic dobili nekaj praktičnega za darilo, pa tudi če bi bila to samo kvalitetna kuhinjska krpa, ki jih ni nikoli dovolj ali kaj praktičnega kar se vedno rabi. No, pa kaj, mi smo različni in naše želje so različne. Nekaj mojih zvezdic sem že oddala in upam da jih bom še lahko, če jih bo katera rabila. emily

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. jul 2007 17:59

Vedno pa ni vse tako črno in niso vedno trgovci lopovi. Jolly barvice so res ceneje... jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti