Voziček - tricikel

kraljevic  

član od: 25.8.2006

sporočila: 12

tema odprta - 28. jun 2007 9:14 | ogledi: 5.072 | odgovori: 9

Zanimjo me vaše izkušnje z otroškim vozičkom - triciklom. Trenutno imamo Quinny - Buzz, pa je za naš način preživljanja prostega časa v naravi popolnoma neuporaben.

 

Še najbolj všeč mi je tale vendar ni dobavljiv v Evropi. Torej, kaj uporabljate/priporočate za bolj "off-road" terene?

Kraljevic

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

28. jun 2007 11:12

tile vozički mi sploh niso všeč. vsi otroški tricikli ki sem jih do sedaj vozila so nerodni, ker niso tako stabilni. 3 kolesa ali pa 4 je lahko velika razlika. vem da so tile vozički primerni samo za raven teren (tlakovec, asfalt) in ne za kako navadno šodrano cesto. take so moje izkušnje... nektarina

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

28. jun 2007 11:35

Živ, Quinny buzz se meni res ne zdi dobra izbira vozička. Precej boljši je Quinny freestyle 3xl comfort. To je pa res buldožer:)))) Povsod gre, po makedamu, stranpotjih, travnikih, po pesku, ledu, snegu, pa tudi po asfaltu... Je pa že star model, vsaj kakšnih tri, štiri leta. Sicer pa zelo hvalijo tudi JANE slalom, ampak jaz ga ne poznam. Jaz imam pa ravno obratno mnenje kot nektarina. Trikolesniki so mi super, štirikolesniki pa popolnoma neuporabni, prenerodni... LP, Pija. Pingvin

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jun 2007 11:36

nedavno sem kupila takšen "pohodniški" voziček, saj je oni za dojenčka postal malce neuporaben.

Prisegam na firmo Piccolo (zdi se mi, da se tak reče). Imajo krasne in nad vse iporabne modele.

titta

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jun 2007 11:38

aja, pa tudi cenovno so zelo blizu žepa mlade družine.... titta

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

28. jun 2007 11:38

Če že imaš en voziček, ki ni praktično uporaben potem izbiraj naslednjega z treznejšo glavo. Tega, ki ga gledaš je zelooo velik, torej potrebuješ ogromno prostora, da o teži niti nebi razpravljala.Predlagam ti, da si omisliš voziček, ki mu pravijo marela. Pri nas se je zelo obnesla . Imamo pa pliko p3 od peg perega. Ima sicer 4 kolesa vendar ti iz izkušenj s tremi otroci povem, da prideš kamor koli. swarovski

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jun 2007 11:41

Mi imamo 4 kolesnika z velikimi napihljivimi kolesi. Mislim, da je abc design. Je zelo uporaben, glede na to, da je pri nas kamorkoli pogledaš makadam, gozd, travnik, hrib. Povsod gremo z njim, se pa sedaj v njem prevaža tretji otrok, pa ga nič ne šparamo in je še vedno zelo ohranjen. Res pa je, da, če ga hočeš okoli vozit rabiš velik prtljažnik. Lahko ga parkiraš kamor hočeš, tudi po dolžini v hrib, če ti paše in ga zabremzaš pa se ne bo prevrnil.

Izgleda pa približno takole, samo, da je naš malo starejši model, ker je star 4,5 leta.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&

Tega imamo za doma, za po trgovinah in asfaltu pa imamo drugega. 

jade

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jun 2007 12:22

Jade, takega smo mi kupile tudi za Nejca, pa bo še za naslednjega uporaben. Drugače pa se pri nas dobi podobne terence v kolesarskem centru Bauer, bolj športna in v Evropi dostopna varianta so pa še vozički znamke TFKhttp://www.buggy.de/ , ki jih imajo pri nas v Leclercu in pa vozički znamke Marcohttp://www.spielgeschenke.de/index.php?cPath=303_331_344&a , ki se jih pa da dobiti že v sosednji Avstriji.

Buzz je pa resnično samo drugi voziček, terenski ni prav nič. Je od trikolesnikov boljši freestyle ali pa Speedy, če že mora biti Quinny, je pa res, da rabiš velik prtljažnik. Ampak za čez drn in strn je Freestyle super. Včasih so imeli tudi štirikolesnike. 

Loni Makaroni

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

28. jun 2007 12:26

Mi imamo Peg Perego štirikolesnik z velikimi kolesi model AT4. Je super, greš lahko kamorkoli, ga ne zamenjam za nič. biba

HSIMONA  

član od: 22.10.2003

sporočila: 64

28. jun 2007 12:35

Quinny Freestyle 3xl comfort je zakon, z njim prideš povsod, pa čeprav je trikolesnik. V prtljažnikuza vzame res malo več prostora, mace težji je ampak, če ga uporabljaš za teren je super, res pa moraš imeti potem še eno marelo za po trgovinah. Moj sin je star 18 mesecev in še zdaj lepo spi v njem.(ima dovolj prostora) simona homšak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti