Slaščičarska delavnica pri mojstru gashiju

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

tema odprta - 18. jan 2012 10:39 | ogledi: 8.009 | odgovori: 1

Večinoma omenjate tečaje pri Goljatu. Zanima me, če se je kdo udeležil kakšne delavnice pri Naserju Gashi.

lep dan,  

alibaba

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

18. jan 2012 11:50

Jaz sem se ga udelezila, pa me ni zadovoljil. Tecaj je bil dokaj drag, pri nas je racunal 80 evrov za eno jutro tecaja, videla pa nisem prav dosti novih stvari. Delali naj bi roglicke iz kvasenega listnatega testa, limonino pito iz krhkega testa in eno torto podobno "ledeni torto Karmen". V resnici pa smo zamesile vsaka svoje kvaseno listnato testo (rogljicke smo potem dokoncali doma, ker ni bilo vec casa), VSE skupaj pa smo naredile ENO ledeno torto in ENO limonino pito. V resnici smo bolj gledale (in kradle z ocmi), kako on mesa in ustvarja, kot sodelovale pri delu.

Naj Naserju Gashiju v opravicilo dodam, da je sicer tecaj je potekal izven LJ in da je bila kuhinjska oprema bolj "priloznostna", zato ni mogel izpeljati vsega, kar si je zacrtal, sem pa bila veliko bolj zadovolja, ko sem bila na tecaju pri Goljatu.

ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti