Zanima me,če kdo ve kako se naredi "slano testo",ki ga otroci uporabljajo za oblikovanje v vrtcih in šolah? Čimhitreje prosim za odgovor,ker rabita otročička jutri za v šolo!
Hvala!![]()
Kristina
Zanima me,če kdo ve kako se naredi "slano testo",ki ga otroci uporabljajo za oblikovanje v vrtcih in šolah? Čimhitreje prosim za odgovor,ker rabita otročička jutri za v šolo!
Hvala!![]()
Kristina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.