Zanima me, če je kdo od vas bil že v živalskem vrtu v Zagrebu ali na Dunaju. Ali priporočate!
Hvala za odgovor!
beki
Zanima me, če je kdo od vas bil že v živalskem vrtu v Zagrebu ali na Dunaju. Ali priporočate!
Hvala za odgovor!
beki
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.