Jaz sem bila ravno prejšnji teden na poroki. Najbolj mi je bila všeč, sicer stara fora, ampak še vedno zažge....ciganka in njen pijani mož cigan...ki sta hodila od mize in mize in fehtala in fehtala...če pa ni nihče nič dal..pa vsake tolk časa, kak piškot ali sadež ukradla. Bila je čisto enostavno oblečena - staro ruto na glavi, široko kiklo in eno pisano široko srajco..če je kaj strgano, še tolko bolje...pa košaro s sabo...naličena pa full preveč...zelo poudarjena rdeča lica in živo rdeča usta..kak črno pobarvan zob, da zgleda kot da je brez njega....luštno! Mož pa s črnim klobukom, črne hlače, belo staro srajco...tko..prbližn.
Lp in uživajte!
jessy6