Mene pa zanima, če je kdo namesto želatine uporabil agar-agar in kakšne so izkušnje. Zadnjič sem ga nabavila v Austriji za probo, pa rabim kakšen nasvet.
pipika
Mene pa zanima, če je kdo namesto želatine uporabil agar-agar in kakšne so izkušnje. Zadnjič sem ga nabavila v Austriji za probo, pa rabim kakšen nasvet.
pipika
| katjushka je napisal/a: |
| Navadno jo uporabljam kar s sokom od odcejenega sadja in kot preliv za torte in se super obnese. Nima prav nobenega posebnega okusa. Lp katjushka |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.