Voščilo za abrahama

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

tema odprta - 1. jun 2006 12:11 | ogledi: 56.144 | odgovori: 7

Lep pozdravček, ali mi lahko kdo pomaga, pri iskanju čestitke za Abrahamovko.

Namreč naša mati praznuj v soboto 50 let in bi ji rada zapisala res kakšno dobro voščilo. Zaenrkat nimam sreče z iskanjem, verjamem pa da mi boste vi tukaj pomagali.

Hvala za vašo pomoč, Justi

kaja27

neznan uporabnik

1. jun 2006 12:22

V knjižici si sposodi "voščila za vse priložnosti", notri je veliko verzov in lepih misli za razne priložnsosti. EN PRIMER ZA ENEGA ABRAHAMOVCA Ta presneta leta, koliko jih je, vsakdo jih nabere, kdaj še sam ne ve. Naj stric je al" pa teta, vsem hitro čas beži. z malo sreče se vsakomur Abraham obeta, danes, IME, si to ti. Ob pogledu na mlada leta, trak nazaj se zavrti. kaj si človek vse obeta, kaj si vse želi? Pa hitro minila tista je mladost, ko skakal-A si čez jarek, tam kjer bil je trden most. Prišel je čas spoznanja, da v življenju se samo ne sanja. Ko si srečal Abrahama, šele pol življenja je, kar pripravi se - še bo hudo, saj še veliko križev bo čez tvojo glavo šlo. Mi pa bomo ti zapeli, vsako leto na ta dan, dokler bomo še živeli – in morda boš pri stotih sam. Veš IME, zdaj deček nisi rosno mlad, in počas" problem pokonc" bo stat. Saj star še nisi, prav mlad pa tud" ne. Z malo optimizma – nekje na sredini znašel si se. Zato hitrost pri hoji se takoj ti omeji, več kot petdeset na uro zdaj ne smeš več ti. Danes smo se tukaj ob tebi zbrali, da bi ti voščili in tega »falota« Abrahama s teboj bi počakali. In sedaj ko ob tebi že sedi, poglej ga, kako navihano se ti smeji - lepo ga sprejmi, ne obračaj se vstran - saj Abraham je mož priznan in spoštovan. Za tvojih petdeset let, želimo še sreče in zdravja v prihodnje, veselih mnogo še let. Kozarci pa čakajo polni – želijo ti eno »NA ZDRAVJE« zapet. zoja1

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

1. jun 2006 13:23

Ej Zoja ta je pa bila izčrpna, najlepša ti hvala, Justi kaja27

stani  

član od: 10.11.2005

sporočila: 235

1. jun 2006 13:51

http://www.misli.com/ Kaja poglej na tole stran, mogoče boš kaj našla. LP stani

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

1. jun 2006 18:51

Še jaz Je volja in misel še mlada le rojstni list rumen postaja vendar pa se IME ne da saj Abrahama čila obhaja Naj sreča bo tvoja znanka da tudi dnarja ne zmanjka pa bo življenje kot bajka Čas za vse enako teče mu nihče ne ubeži danes eden ,jutri drugi, let kar 50 slavi. IMEti si sedaj na vrsti Abraham te že lovi zdravja sreče ti želimo še veliko lepih dni lp goga

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

2. jun 2006 9:47

HVALA TAKO STANI8 KOT GOGI. LP kaja27

bri  

član od: 15.10.2005

sporočila: 11

17. sep 2006 14:40

ALI IMA ŽE KDO KAKŠEN GOVOR ZA ABRAHAMA. MOGLA BI SESTAVIT GOVOR PA MI RAVNO NE USPEVA PROSIM POMAGAJTE MI LP BRI bri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti