Katalog bakker

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

tema odprta - 19. jan 2006 22:09 | ogledi: 6.752 | odgovori: 56

Ali mogoče kdo ve kako bi prišla do tega kataloga za leto 2006?

Marjetica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

19. jan 2006 22:13

Mogoče lahko pišeš na narocila@bakker-holland.si pa ti ga pošljejo. Ne vem, nisem še probala. Atina

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

20. jan 2006 6:25

lahko ti ga pošljem,ga ne rabim. NIA

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

20. jan 2006 9:17

NIA je napisal/a:
lahko ti ga pošljem,ga ne rabim. NIA
Če imaš ta novega za pomlad poletje bi bila res zelo vesela, če mi ga pošlješ. Baje je treba najprej kakšno stvar naročit, da ti ga oni pošljejo. Marjetica

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

20. jan 2006 9:33

Nič ni treba naročit,ne vem po kakšnem ključu pošljajo,saj jaz nisem od njih nič kupila,pa so se mi lani zahvalili za nakup in mi spet poslali katalog ,kot dobri stranki Jaz moram vse pošlatat in pošnofat sploh pa rože po pošti... jesen

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

20. jan 2006 9:41

No potem bom pa poskusila en mail napisat pristojnim na zgornjem naslovu... Marjetica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2006 10:00

meni in jesen se je naredila ista štorija, se vidi, da sva z istega konca doma... Loni Makaroni

mslabetka  

član od: 29.1.2003

sporočila: 99

20. jan 2006 10:22

haj, da pristavim svoj lonček. Katalog gledam in imam kar sline v ustih. Rožce so sigurno izjemnih sort in kvalitetne. Niimam pa še svoje lastne izkušnje. Prosim, kako ste bile zadovoljne z naročeno robo v lanski sezoni. Hvala. MARINKA

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

20. jan 2006 10:56

Pozdravljene! Najprej nisem hotela nič napisati, ampak mi vseeno ne da miru. Mogoče ima kdo kakšne drugačne izkušnje, ampak jaz moram reči, da sem bila zelo razočarana. Lani sem od njih naročila viseče nageljne za v lončke in pa daturo, pa sem bila kot z enim tako z drugim zelo razočarana.Nageljne sem dobila po vrhih čisto "pogrižene" in suhe, kot da so jih pojedle uši, (saj so se potem obrasli, vendarše zdaleč niso bili takšni kot na sliki v katalogu), datura pa je bila tako "švohna", da mi sploh ni uspevala. Tako da slike, ki so v katalogu še zdaleč niso podobne temu, kar iz teh sadik zraste. Pa še to ne pomeni, da nimam smisla za rože, saj mi običajno rastejo zelo lepe. Me pa vseeno, kadar vidim te lepe slike še zamika, da bi si še kaj naročila, saj razmišljam, da sem pa imela vseeno smolo. Pa sem potem na enem portalu, kjer je forum v zvezi z vrtnarjenjem zasledila, da je kar precej ljudi, ki so imeli "smolo" s tem dobaviteljem. No sicer pa poskusite naročit, morda pa bo pri vas bolje. l.p. Bajči!

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

20. jan 2006 11:17

moji starši so tudi naročali...zelo majhne čebulice, drobcene rastlinice...a z nego je nekaj le ratalo. Jaz sem tudi sline cedil...ampak na internetni prodaji pri Bakker.de! Naredil sem lani cel načrt za vrt, skrbno izbiral rastlinice in oddal naročilo, oni potrdijo prevzem naročila in se mi zahvalijo....in ko bi stvari že v zemljo morale, sem po telefonadi v Nemčijo izvedel, da ne bo nič Spet sem na starem načinu, pri naših vrtnarjih Bojan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti