Zanima me, kako postrežete krvavice, ker smo zemlja namreč že zelo siti :))
Hvala
Sončen pozdrav iz Gorenjske
smrkolina
Zanima me, kako postrežete krvavice, ker smo zemlja namreč že zelo siti :))
Hvala
Sončen pozdrav iz Gorenjske
smrkolina
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.