Dekliščina

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

tema odprta - 21. jan 2005 12:07 | ogledi: 20.111 | odgovori: 9

Živjo!

Kolegica bo imela čez dober mesec dekliščino. Zanima pa me, če poznate razne zanimive dogodivščine v zvezi s tem. Kakšno igrico, ki bi bila zabavna, in da bi se vse nasmejale na ta račun.

Hvala

Maja

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

21. jan 2005 14:58

Moja prijateljica se je sicer poročila že maja prejšnje leto, a še vedno imam v glavi prav vse kar smo počele... Nekaj predlogov: - dva dni pred dekliščino naročite v najbližji pekarni kruh v obliki moškega spolnega uda. - nič ne skrbi, so navajeni, men se je tud čudno zdel, povej da ma dekliščino pa bo. No in ta kruh mora ona z zavezanimi rokami in da kleči na tleh, ugrizniti. Najbolje je, če ga ena od vas drži in potem se največkrat kar cel odtrga in verjemi, da je obilo smeha... - Tu potrebuješ cvetlični lonček z zemljo, prazne dozice od filmov za fotoaparat in kondome, pa seveda seme za rože. V prazne dozice daš v vsako po en kondom, juh rahlo zagrebeš v lonček, le toliko da se ne vidijo. ( to moraš imeti že pripravljeno) nato ji rečeš, da vam bo pokazala, kako bo vzdrževala rože v novem domu in ji daste seme za rože, rečete da naj ga poseje in obvezno ne sme nič prijemati zemlje in nato naj zaliva z vodo, zaliva naj toliko časa, da se ven prikažejo kondomi, ki se zaradi reakcije napihnejo... Preizkušeno res deluje in je zelo dobro za videt Je še veliko stvari , tako, da Maja daj mi ti raje sporočilo pošlji pa tvoj mail pa ti bom še ostale fore opisala, da ne bomo ostalih dolgočasile... biba

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

21. jan 2005 17:03

Maja, jaz sem pred dvema letoma nekaj ušpičila prijateljici ki se takrat poročala: Še iz svojih otroških let (beri skoraj 30 let nazaj) sem shranila svojo prvo punčko - dojenčka in mi je še prav prišla - po žlahti sem nafehtala otroške oblačilca (še dobro da imamo v familiji mlajše otroke) in seveda pleničke potem pa vso to robo prinesla na žurko, kjer je morala prijateljica opravit preizkus če je primerna za v zakon in otroke - imela je nekaj težav, smo vse posnele - od narobe obrnjenih pleničk, cunjic, nogavičk... Druga pa je bila preizkušnja šivanja - strgana nogavica, to ji je šlo bolje od rok, pa še gumb na eno fliko prišit...ja je bilo luštno, kar pogrešam še kako dekliščino... a bo to na Gorenjskem (bolj točno ciljam proti Dupljam????), ali sem mogoče malo zamešala imena oz podobnost? No ja te zadeve so bolj vaške...od bibe se mi zdijo pa modernejše, te moje so še iz časov mojih staršev... P, M

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. jan 2005 17:51

Biba mislim, da si pozabila omeniti, da je treba škatlice od filmov na dnu preluknjati (večje luknje). V vsako škatlico daš 1 šumečo tableto. Kondome odpreš in odrolaš (fino je če so barvni). Na vsako škatlico natakneš do dna 1 kondom (kondom je naguban ampak ne ga zrolat, ker se potem ne bo mogel odviti. Ko zalivaš z vodo, se šumeča tableta začne topiti in peniti, to pa povzroči, da kondomi zrastejo. Podobno zadevo je moja mama pripravila za 50 letnico samo, da je to naredila v posodi za ikebane vmes dala rožice. Potem pa je slavljenka morala zalivati rože. Zraven je priložila še luštno majhno kanglico z vodo. Smeha je bilo veliko. Biba, če tvoja varianta deluje na drug način pa se opravičujem. Če vas bo večl ahko oblikujete skupine po 2. Vsaka skupina dobi rolo wc papirja. Ena je model, druga pa modna kreatorka. Kreatorka iz papirja na modelu "naredi" poročno obleko. Če katera ostane brez para pa lahko "oceni" najboljšo obleko. Sledi kaka hecna nagrada. LP in lepo se imej na dekliščini jade

Zvvr7a  

član od: 5.1.2005

sporočila: 36

21. jan 2005 18:18

Tudi mi smo prijateljici prinesli dojenčka (pupo) oblečenega v otroška olačila. Ona pa ga je morala previti. V plenički pa jo je čakalo presenečenje. Polna plenica drekca, ki je bil narejen iz čokoladnega pudinga in gorčice. Res hudo za previjat, ker je zgledalo kot pravi drekec. Nasmejali pa smo se zvončica

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

21. jan 2005 19:21

Jade hvala, za opozorilo! Imaš prav! šumeče tablete morajo biti, ker drugače ni reakcije! je pa potrebno kar nekaj vode.. Prepisovala sem in spustila celo vrstico. Tako, me smo prijateljici še dale nalogo, naj zašije spodnje gate.. rabiš ene moške gate kar se da velike in pletilko za štrikat pa volno in nato naj zašije s pletilkami te gate za moža za poročno noč... seveda nikakor ne gre, na koncu, ko se jo usmilite ji daste normalno šivanko. Lahko ji rečete, naj zamesi testo za kruh in naj oblikuje najljubši del telesa njenega moža... Ali pa da na banano natakne kondom, seveda z zavezanimi očmi... me smo potem na to banano dale še smetano in je mogla polizat ( smo ble vse take bolj zjalaste) Če se še kaj spomnim ti sporočim... Ti pa tudi sporoči, kako je šlo. biba

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

21. jan 2005 22:09

Uf tudi na moji dekliščini sem imela raznorazne preizkuse. Dobila sem kolesarsko čelado in en hudo težek nahrbtnik in ker se je dekliščina dogajala na enem vikendu sem tako opremljena morala z vsemi kolegicami mal okrog. Čez par minut sem imela test telesne pripravljenosti (sklece s tistim težkim ruzakom), potem spet po parih minutah hoje, sem morala nabrat en velik pušeljc čim lepših rožic.....bla, bla bla, polno enih štosev...in ko so me rame že prou "ornk" bolele sem tako otovorjena , pa z rožicami in z vsemi kolegicami prišla (bilo je naćrtovano) v taborniški tabor...tam so me vsi butasto zijali, no in moja naloga je bila zbrati enega tabornika, mu nekej zapeti, podariti rožice in končno sem lahko odložila nahrbtnik...in noter polno pijače, pa še 2 fino težki sklali....ja smo se fajn smejal, potem tut pili, kr skupaj s taborniki...se jim je res zdelo smešno, hahahaha Potem sem v vikendu imela preizkus šivanja in previjanja dojenčka (kot ste že opisale), potem pa so mi zavezale oči(res nisem videla čisto nič!!!!) in sem v roke dobila eno vrečko, počasi sem morala vlečt ven stvari. Notri so bili različni kosi oblačil, ki sem jih morala obleči (uf z zavezanimi očmi je šlo težko....kolegice pa umirale od smeha) in potem še šminka, lak za nohte (oboje je bilo živo rdeče barve...acitona ni bilo do drugega dne....). No ja ob polnoči pa še en fejst dečko za zabavo vseh punc....vmes pa hrana, pijača in dobra volja! Bi kar ponovila! ANJA

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

24. jan 2005 7:39

Hvala vsem za domiselne ideje. Se pa priporočam še za kakšno. LP Maja

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

12. feb 2005 13:08

Meni so punce pripravile poleg oblačenja dojenčka, šivanje nogavice še pokušanje začimb. Zavezale so mi oči z ruto, kuple začimbe za katere nisem še nikoli slišala in ki zelo pečejo in sem mogla uganiti katere so - za kazen pa sem seveda pila. Naredile pa so mi še pravi preiskus pripravljenosti na zakon. Mojega dragega so prej poklicale in ga izprašale, meni pa na dekliščini postavile ista vprašanja - veliko je bilo takih pikantnih. Aja,v sex shopu so kupile "hlačke za pojest" in mi dale brati navodilo za uporabo. Narežale smo se do solz. Ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti