Ne vem, če sem jih prav poimenovala. Enkrat sem na neki zabavi jedla kot priloga nekakšne vlivance, ki so bili ful dobri. Se komu sanja kaj imam v mislih ?;o) Če se bi prosila za recept.
Lep snežni pozdrav vsem!
capala
Ne vem, če sem jih prav poimenovala. Enkrat sem na neki zabavi jedla kot priloga nekakšne vlivance, ki so bili ful dobri. Se komu sanja kaj imam v mislih ?;o) Če se bi prosila za recept.
Lep snežni pozdrav vsem!
capala
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.