Abraham

leale  

član od: 20.8.2004

sporočila: 41

tema odprta - 26. nov 2004 8:11 | ogledi: 25.140 | odgovori: 10

Ali ima kdo kakšno idejo, za kakšen dober štos na zabavi za Abrahama?Poznamo samo rožo s kondomi, pol se pa že konča. Hvala

leale

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

26. nov 2004 11:50

Pri potapljaškem klubu si sposodite jeklenko napolnjeno s helijem in regulator. Dihajte helij in potem pojte. Pa še to, helij je inerten. lp Vesna Vesna Milek Recko

sladkosnedka na dieti  

član od: 28.12.2004

sporočila: 83

26. nov 2004 18:14

Moji sodelavki so domači dali okrasit v slaščičarno torto, ki je bila nerejena iz siporeksa. Potem pa so jo zafrkavali, ko je ni mogla razrezati,...

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

10. nov 2005 11:03

Ali kdo ve še kakšen štos za praznovanje 50-letnika?

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

10. nov 2005 12:56

prometni znak "omejitev hitrosti 50" se da dobor uporabit. Nekdo se obleče v abramama in ji prebere par besed, potem pa mora poklekniti in opraviti nekašno "prisego" (ponavlja za abrahamom), na koncu dobi potrdilo, da se sprejeta v klub abrahamovcev. To imam doma, če katera rabi. Sicer je napisana za žensko, da pa se seveda vse prilagodit. breda

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

10. nov 2005 17:28

Ko je fantov stric praznoval "okrogel" rojstni dan, smo mu pripravili torto iz toaletnega papirja in jo pošteno okrasili. Če nisi ravno dobro pogledal, se niti od blizu ni videlo, da je papirnata. Na koncu je bil še navdušen, ker bo lahko koristno uporabil darilo do konca . Idejo sem že pred leti dobila v reviji Unikat! LP strukelck

santina  

član od: 30.7.2003

sporočila: 227

14. nov 2005 10:32

Breda, se priporočam za prisego. V decembru praznuje moj mož, pa jo bom priredila.

ez  

član od: 18.5.2005

sporočila: 65

14. nov 2005 11:29

Pred časom sem na forumu prebrala dobro idejo za darilo - slika, razrezana kot sestavljanka. V službi smo hoteli to idejo uporabiti za sodelavkin 50. rojstni dan. Vendar se nam je kmalu zataknilo. Ne vemo, kje bi nam lahko fotografijo razrezali. Prosim pomoč ez

matejčica  

član od: 24.8.2005

sporočila: 42

14. nov 2005 11:50

Živjo! Fotografijo vam razrežejo v Eleclerc-u, dobite pa jo različnih dimenzij! LP matejčica

ez  

član od: 18.5.2005

sporočila: 65

14. nov 2005 13:05

Matjčica, najlepša hvala, že planiramo pot v Ljubljano. L.p. ez

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

14. nov 2005 14:41

Dobila sem kar nekaj zasebnih sporočil, pa da ne tipkam 100 x, prisego pišem tule: Tole prebere "abraham" V enem življenju veliko se zgodi, za rojstvo ni kriv tisti, ki se rodi. Če narava je dala zdravja obilo, dočakaš ji 50, pa ne na silo. Slišat takole je bilo da je tu eno lepo žensko telo, ki leto praznuje petdeseto. Po rimski navadi je tako da tako telo med abrahamovce vedno sprejeto je bilo. Pozorno in mirno mene poslušaj, za mano glasno ponavljaj! Če hočeš biti abrahamovka nič ne zafušaj. Volja takšna je bila: poslali se me vajenca, abrahamovca, da te popeljem na polja njegova, ko boš zdaj zastavila 50 znova. Sedaj pa brez sramu boš tukaj klečala, desno roko pokonci držala in glasno prisego za mano ponavljala. (tu poklekne, najbolje na poleno) in ponavlja prisego. Prisegam, da so moji rojstni podatki točni in da sem bila (bom) stara 50 let; da bom sledila programu abrahamovcev, ki se glasi: Kot Abrahamovka bom: -še bolje živela -močneje ljubila, -več bom uživala, -mlajšim bom delo nalagala, -nobne zabave ne bom zamudila -nobenega moškega odklonila. Za prehrano bom dobro krbela: -vitamine in kalcij vedno s seboj imela, -maščob in sladkarij se bom izogibala, -vsak teden se bom dobro razmigala, Redno bom skrbela: -da se mi pritisk ne bo preveč dvigoval, -da mi srčni utrip ne bo preveč trepetal, -da bom cukr spravla na nivo taprav, -da še več bom na zabave dala. Vsako jutro se bom pred ogledalo postavila, se prav prijazno pozdravila : dober dan joži, samo enkrat se živi, zato ne delaj si skrbi. Dne_____ je izpolnila 50 let svojega življenja ga __________.To priznava danes. S prisego, ki si jo ravokar dala in s svojim podpisom si se prostovoljno vključila v abrahamovske vrste kot najmlajša članica. Izključitev zaradi morebitne kršitve programa ni mogoča, kakor tudi ni možna pritožba na to odločbo. Poklanjam ti certifikat za nadaljnih 50 let. (za certifikat spraviš tole prisego v lepo obliko in pokloniš slavljencu-ki za spomin.če katera hoče, ga lahko pošljem v prilogi) breda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti