Delo

katarina70  

član od: 25.11.2012

sporočila: 7

tema odprta - 17. jan 2013 12:09 | ogledi: 10.057 | odgovori: 7

iščem delo-karkoli .stara sem 42 let sem urejena in vestna delavka,ter bi delala v kaki pekarni ali kot čistilka,sem iz Slovenskih konjic..če katera kaj izv,naj mi piše..bom vesela in hvaležna,saj živimo le od humantiranih organizacij.

katarina70

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

18. jan 2013 8:49

Draga katarina70, zelo bi ti rada pomagala, pa še sama sebi ne uspem nič najti. Če obvladaš kaj nemščine, če imaš svoj prevoz in seveda, če ti ni predaleč poiskusi tam čez, čez mejo. Poišči na ams.at, če se bi kaj našlo? Moraš pa vedeti, zima je in, ko pride pomlad bo tudi za delo več priložnosti. Želim ti čimprejšno zaposlitev!

kvačkarica

katarina70  

član od: 25.11.2012

sporočila: 7

18. jan 2013 10:26

oo hvala ,nemščine ne znam ,,vendar bom vseeno pogledala.....upam na najboljše ,da se rešimo teh težav...lp

katarina70

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

18. jan 2013 10:46

Pol je pa problem, brez tega žal ne gre. Edino, če koga poznaš, ki dela v Avstriji, da ti kako pomaga. Ob meji delajo večinoma naši, ampak šef je pa le avstijec in je fajn, da vsaj nekaj razumeš. Je pa tudi problem, ker je povsod vse polno. Je pa tudi res,da ogromno slonencev išče službo pri njih, tako da imajo velikoooo izbiro in moraš tudi imeti res srečo. Sama tedensko sigurno pokličem vsaj 3-4, če kaj novega najdem, pa mi v dveh mesecih še ni uspelo. Tudi oglas sem že dala pri njih, pošiljam prošnje na slepo, imam dokaj ugoden poklic, pa.....nič. Ne obupaj, vztrajaj!

kvačkarica

katarina70  

član od: 25.11.2012

sporočila: 7

18. jan 2013 12:01

ja saj poznam nekoga ki dela,ampak je moško delo in mogoče bo možu poiskusil najt delo,kajti tu pri nas je res kriza,hodiva na zavod in pošiljava prošnje,pa ni uspeha že drugo leto.....nemško malo razumem,ampak povedati pa res nič ne znam....

 

katarina70

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. jan 2013 10:30

Katarina70, poslala sem ti ZS!

kvačkarica

llilika  

član od: 26.9.2007

sporočila: 87

18. nov 2015 20:49

Iščem delo,stara sem 24 let,končana 3letna poklicna,na Krasu in na Obali,najraje okolica Sežane,pomoč v kuhinji,pomoč v gospodinjstvo,sobarica.... najraje za več časa če kdo ve za kakšno delo me naj kontaktira hvala.

llilika

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

21. nov 2015 14:10

Tudi jaz se priporočam, če mi lahko kdo pomaga najti delo vsaj za nekaj mesecev prosim. Brezposelna sem od lani in do sedaj brezuspešno pošiljam vloge za zaposlitev in ponudbe za delo. Delo iščem v širši okolici Ptuja, tudi v Mariboru, Rogaški Slatini in na relaciji Rogatec - Celje. Sprejmem delo v proizvodnji, delo pomočnice v kuhinji ali pomivalke posode, čistilke, sobarice ali karkoli drugega. Končano imam triletno poklicno šolo. Vendar je moj osnovni poklic takšen, da ljudi s tem poklicem ne potrebujejo več. 

Če mi lahko kdo pomaga bom zelo vesela. Vse informacije prosim na ZS.

Najlepša hvala in lep dan.

 

Bernarda

naj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti