Non stop piškoti

tema je zaklenjena

Pravnica 2  

član od: 11.4.2012

sporočila: 41

tema odprta - 12. apr 2012 0:16 | ogledi: 12.926 | odgovori: 86

Najprej lep pozdravček, sem nova članica:)

Zanima me, če še katera-i živi od piškotov in mlečnih izdelkov? Meni namreč samo

to paše jesti že več let. No, pa kak štrudeljček in napolitanke vmes... Hvala za pojasnila.

Pravnica 2

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. apr 2012 0:22

Ne.

In kaj sploh hočeš od nas?

Vanja

Pravnica 2  

član od: 11.4.2012

sporočila: 41

12. apr 2012 0:55

mogoče malo lepše vedenje za začetek

 

Pravnica 2

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. apr 2012 2:51

Pravnica 2 je napisal/a:

Hvala za pojasnila.

 

Pravnica 2

 

A rabiš pojasnilo, da to ni zdravo ali kaj drugega?

 

Zaenkrat se bom v prst ugriznila, v tistega s katerim tipkam, da ne bom še kaj drugega napisala.

 

 

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. apr 2012 5:05

Pravnica2: Kako to misliš? Že več let ješ za zajtrk,kosilo,večerjo samo kekse/peciva z mlekecom, ali to misliš kot da si veliki sladkosned in papaš DOSTI DOSTI peciva. MMMM, jaz bi tudi, če bi imel metabolizem takšen, da bi se lahko basal z vsemi ita/fra sladicami in ostajal na željeni teži .
Će si samo na sladicah, kakšno je pol tvoje zdravje, krvna slika, pomanjkanje vitaminov/mineralov...?!?!?

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. apr 2012 8:47

Pravnica 2 je napisal/a:

Zanima me, če še katera-i živi od piškotov in mlečnih izdelkov? Meni namreč samo

to paše jesti že več let. No, pa kak štrudeljček in napolitanke vmes 

Pravnica 2

Če ti res samo tole paše imaš bodisi nekaj hudo narobe v presnovi ali pa si v nekem hudem zanikanju ali pa v obojem.  Če res ješ samo tole, potem greš v tisto smer, ki te bo čez leta pripeljala do tega, da boš imela v vseh omarah in predalih škatle piškotov in napolitank, ti se boš pa kotalila od ene do druge omare in se basala s piškoti. Medtem pa bodo drugi ljudje zunaj uživali v različnih barvah in okusih življenja.  Skratka, dete drago, zberi se, preveri svojo zdravstveno sliko, vrzi napolitanke iz omare in piškote takisto. Kupi kakšno drugo hrano, poskusi, okusi so salamensko zanimivi. Brez poskušanja drugih okusov se nikoli ne boš naučila kombinirati drugačne hrane.

BTW: črn kruh z maslom in tartufi, jogurt z medom in suhimi brusnicami in trije kiwiji so carski uravnotežen zajtrk

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

12. apr 2012 8:53

V Pločevinastem bobnu se je ena basala z ribami nonstop.....na ta način je bila v svoji glavi povezana s svojo ljubeznijo (ki pa ni bila njen mož)......

                                                                  

Mygrace

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

12. apr 2012 9:03

Če iščeš nekoga, ki ti bo povedal, da tudi on že več let živi samo od piškotov in mleka, pa mu čisto nič ne manjka, ti želim mnogo sreče pri iskanju.

Jesti samo piškote in mleko je pomojem faza  kje v OŠ, ki jo pametni starši kajhitro končajo. Če pa odrasel človek ni toliko samodispliniran, potem pa res ne vem.

Pa da ne bo pomote, jesti piškote in mleko vsak dan se mi ne zdi čisto nič manj dolgočasno, kot če bi vsak dan jedel zelje in krompir. No, saj očitno tudi tebi včasih presede in si moraš jedilnik popestriti s štrukeljčkom oz. napolitankami. Upam da so le te vsaj različnih okusov :D

 

Vesnuska

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

12. apr 2012 9:18

Pravnica, predvsem pa dobrodošla na kulinariko 

Pozdravček!

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

12. apr 2012 12:37

Mislim, da je tudi to ena izmed oblik motenj hranjenja. Tako da bi jaz na tvojem mestu, če je seveda vse to res, poiskala strokovno pomoč. (Dodronameren nasvet, verjemi!)

Sem namreč pred kratkim gledala na TV podoben primer.

pirnica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. apr 2012 12:38

Sem za zelje in krompir

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti