24kitchen

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

tema odprta - 25. feb 2012 18:01 | ogledi: 62.563 | odgovori: 413

A kdo gleda ta program oz.kanal? Kako se vam zdi? Jaz sem postala odvisna :)

carsolina

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

25. feb 2012 18:04

Enako, tudi sama sem že postala odvisna od tega programa.Najraje pa gledam Rudolfa, čeprav so vsi super, a njega najraje gledam.

 

MOON

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

25. feb 2012 18:07

Ja meni je tudi najbolj vsec Rudolf :) 

 

carsolina

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

25. feb 2012 18:13

A si opazila da pri Rudolfu že nekej dni vrtijo stare oddaje,za ostale nisem opazla, ker jih ne gledam tako reeno kot Rudolfa.

MOON

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

25. feb 2012 18:17

Res, da se vsako toliko ponavljajo ampak kot pravis...pri njemu vrtijo nekaj dni stare oddaje...ne vem zakaj...sicer me ne moti, ker ko ga gledam sploh ne vem za kaj gre oz. kaj kuha/pece...kuhanje je takrat zadnja stvar na katero mislim :)) pa sploh ni moj tip! Potem pa se najstnicam smejim...

carsolina

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

25. feb 2012 18:27

Če te prav razumem ti gledaš oddajo zato ker ti je všeč Rudolf kot tak sam , in ne zaradi kuhanja, kaj bo spet dobrega spekel in skuhal. saj je res faca. No če sem te prav razumela, sem se nasmejala tvojim napisanim vrsticam.

MOON

carsolina  

član od: 15.2.2011

sporočila: 61

25. feb 2012 18:32

ja ja njega gledam zaradi drugih stvari, za kuhanje pa gledam angelique schmeinck...taste of cooking...ceprav je malo bolj komplicirana mi je vsec njen nacin priprave hrane...ne bi pa hotela bit tista, ki za njo pomiva vso tisto posodo :)

carsolina

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. feb 2012 20:58

simpatično!! sploh 5 minutni obroki al kaj je že. končno mi je fant naštimal podnapise, da lahko gledam. sva imela namreč izklopljene!!aaaaaa..

edino tista orientalska bejba mi ni všeč, še manj pa italijan, za katerega se mi ne zdi da bi ravno znal kuhati

www.mojalbum.com/naredilaana

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

25. feb 2012 21:34

Zdi semi, da sta samo Rudolf in Angelca profesionalca, ostali so le ljubiteljski kuharji. Meni sta najmanj všeč oni dve ženski, ki se bolj delata da obvladata neko arabsko kuhinjo  kot pa jo v resnici. Tudi Francoz se obnaša kot da ima njegov trak za lase neko magično moč...

Rudolf je res spreten, med pripravo jedi sproti splakne kako posodo, hrane se z rokami ne dotika več kot je potrebno, ima simpatičen nasmeh. Angelca pa ima obsesivno-kompulzivno motnjo (ponavljajoči se gibi:žlico pred uporabo trikrat strese...) kar me malo zmoti, pa vsak grižljajček poboža, pa umazane roke si obriše kar v krpo in za seboj pusti goro posode. Vseeno pa kapo dol. Ima ogromno znanja, njeni krožniki so filigransko sestavljeni.

Ja, rada imam to oddajo, le ponavlja se preveč.

mejačka

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

25. feb 2012 21:52

Se strinjam z vami , res super oddaja . Mi je veliko bolj všeč kot naša "Ljubezen skozi želodec " . Pa tudi kuharji ,

vsi razen tistega Italijana so kar OK , Rudolf je pa špica . Najbrž nam je tako simpatičen ravno zaradi tega , ker kuha s tako lahkotnostjo , ne komplicira , lepo ga je opazovat pri delu .

Carsolina , ti si me pa pošteno nasmejala .   Praviš , da sploh ne veš kaj kuha ali peče , da je to zadnja stvar , ki te zanima , ko ga gledaš . Pa sploh ni tvoj tip .....?! Punca , pa kdo bi tebe lahko razumel ? 

Lepo se imejte !

manca51

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

25. feb 2012 21:59

Tudi jaz sem začela gledat ta program in je prav sprostilno  Samo jezika se bom morala še navaditi, saj mi trenutno ne gre najbolj v ušesa.

Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti