Raka lahko ozdravimo-aloe arborescens

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

tema odprta - 18. okt 2010 19:54 | ogledi: 27.343 | odgovori: 41

Pozdravljeni!Prebrala sem knjigo- Raka lahko ozdravimo,avtor knjige-Pater Romano Zago.Omenjen je napitek iz medu,lističi te rastline in kanček žganja.To naj bi zmleli v sirup in ga uživali 3x na dan pred obrokom,10 dni.Prenehali za en teden in kuro ponovili.

Ne bi me zanimala knjiga,če ne bi od prijatelja zvedela,da je nekaj njegovih bližnjih sorodnikov premagalo raka s tem napitkom.Dobesedno premagalo,saj so danes zdravi,naprej opravljajo svojo službo in se počutijo vredu.

Ne bi podrobneje pisala recepta tega sirupa,ker niti ni tako enostaven za pripravo in bi bilo boljše,da vse preberete v knjigi,zanima pa me če je kdo že od rakavih bolnikov preizkusil ta recept in kako se je obnesel?

Lahko se ga pije preventivno,enkrat na leto narediš kuro,ki prečisti telo in seveda ni namenjen samo rakavim bolnikom,ker je uspešen pri vsem mogočem-proti alergijam,zaprtosti,visokem tlaku......

Hvala za odgovore!Lp

sarin

Temo je spremenil(a) sarin dne 18. okt 2010 20:10

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

18. okt 2010 20:05

Moja mama pije to že nekaj let, bolj ali manj brez prekinitve , med drugim naj bi to krepilo srce. Kolikor v resnici pomaga ne vem, mama pa pravi, da se potem ko je kak teden brez tega zdravila, počuti bistveno šibkejša. Je pa sicer srčna bolnica z opešanim srcem (med drugim).

 

lp

robida

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. okt 2010 22:32

Jaz bi pa rada recept. Mislim da mi zdravilo nebi škodilo, vsekakor pa bi ga naredila tašči, ker ji zdravniki ne morejo več pomagati. Škodilo ji sigurno nebi. Če bi ga napisala bi ti bila iz srca hvaležna. lp Vesna

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

19. okt 2010 7:51

Recept moje mame: 300 g aloje (listov , skupaj imava že ene 9 rastlin, ki jih potem obrezujeva), pol kozarca medu in 3 dcl žganja. To zmiksa in nalije v temne steklenice. Pomembno je, da je shranjeno na temnem. Dnevno zaužije 2x po 2 požirka, že kakšne 4 leta.

Upam, da bo pomagalo tudi vama, in še komu,

 

lp

robida

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. okt 2010 8:38

Jaz pri takih postih ponavadi čakam, da lady proxima postavi zadeve na svoje mesto.

Vendelina jr.

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

19. okt 2010 9:05

Da ne bo narobe razumljeno - ne pravim, da je to čudežno zdravilo. Tega ne vem.  Prepričana pa sem, da bi bilo mamino zdravstveno stanje brez tega "dodatka" zagotovo slabše.

lp

robida

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. okt 2010 9:14

Robida je napisal/a:

Recept moje mame: 300 g aloje (listov , skupaj imava že ene 9 rastlin, ki jih potem obrezujeva), pol kozarca medu in 3 dcl žganja. To zmiksa in nalije v temne steklenice. Pomembno je, da je shranjeno na temnem. Dnevno zaužije 2x po 2 požirka, že kakšne 4 leta.

Upam, da bo pomagalo tudi vama, in še komu,

 

lp

robida

 

Hvala, ker si nam zaupala recept, je že shranjen!

Nikoli ne reci nikoli

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

19. okt 2010 9:27

Eno je, če zadeva ne škodi, drugo pa, ali res zdravi.  V slednje ne verjamem, vem pa, da ko si enkrat bolan, poskusiš vse. In če si prepričan, da pomaga, pač konzumiraj.

Bi pša bila tudi jaz hvaležna proximi za (še eno) pisanje.

Mamamia

 

 

mamamia

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

19. okt 2010 10:13

Že res, da sem tudi sama še vedno skeptična glede zdravilnih učinkov raznoraznih zvarkov,  se istočasno sprašujem, kaj je zdravilnega v rezanju, žarčenju in odstranjevanju rakavih tvorb? Uradna medicina samo odstranjuje simptome rakavih obolenj, ne spušča pa se v izvor, vzrok bolezni.

Ja, ko enkrat zboliš za rakom poskusiš vse. Uradna medicina je itak na prvem mestu. Mislim, da se večina ljudi ob taki diagnozi tako ustraši, da niti v sanjah ne pomislijo, da bi preskočili zdravnike. Čez čas, ko spoznavaš svojo bolezen, pa poskusiš tudi ostale oblike. Npr. alternativno medicino, spremeniš lahko prehranjevalne navade, vstopiš v nove duhovne dimenzije. Ja, tudi mene zanima, kaj pravi ob tem Proxima. Istočano pa si ne želim, da to zaustavi ljudi, ki dobronamerno želijo pomagat drugim s svojimi izkušnjami. Te štejejo veliko.  

Uradna medicina pozdravi telo fizično, vzrok za bolezen pa je treba poiskati na duhovni ravni. Bolezen je treba razumeti, sprejeti si priznati, da nisi v harmoniji, da nekaj delaš narobe in da ti telo sporoča, da je čas za spremembe. In mislim, da si s tem, ko se odločiš za pitje zvarka aloje, medu in šnopsa, tudi morda korak bližje k ozdravitvi. Ker začneš razmišljati v smeri, kaj si do zdaj vnašal v svoje telo. Ker začneš razmišljati o naravi, prehrani in najbolj pomembno, začneš razmišljati o sebi. Pri bolezni je pozornost potrebno obrniti navznoter, si prisluhniti.

Vilma

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

19. okt 2010 11:18

Vilma, zelo lepo napisano in se popolnoma strinjam s teboj. Skozi vse to smo se na žalost že prebijali - in uspeli.

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

19. okt 2010 11:29

Kje pa kupim to alojo???

Hvala za odgovor.

Nana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti