Limonska trava in kokosovo olje

lonca  

član od: 8.8.2003

sporočila: 1

tema odprta - 8. avg 2003 16:45 | ogledi: 6.742 | odgovori: 5

Zanima me kje bi pri nas lahko kupila posušeno zelišče limonska trava - Cymbopogon citratus (ne eterično olje!) in kje kokosovo olje?

Polona Kršmanc

Temo je spremenil(a) lonca dne 08. avg 2003 16:46:32

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

8. avg 2003 20:21

Dober večer Limonsko travo sem zadnjič, na svoje veliko presenečenje našel v interšparu, proizvajalec pa je Kotany. LP

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

9. avg 2003 15:10

Stasa, limonsko travo uporabljamo pri pripravi hrane iz Jugovzhodne Azije. Sveze biljke so zgoraj rumenozelene in spodaj bolj kremaste barve in so pribl. pol metra visoke. Sveza lim.trava je zelo aromaticna in manj posusena. Svezo olupimo in odrezemo samo spodnji del (6-10 cm), le ta del je uziten. Olupljene dele uporabimo kot zacimbo pri juhah, omakah, enoloncnicah, ribah, perutnini ali celo za caj. Uporabljati jo je treba pazljivo in v malih kolicinah, posebej takrat, kadar nismo navajeni na njen okus! Zelo dobra je kot dodatek k ingverju, papriki, kokosovem orehu, cesnu, salotki in zelenem popru. Z lupino lahko parfumiramo n.pr. pri azijatski kuhinji (manj pri kitajski) juhe, zelenjavo, curry, perutnino, rakce, ribo in marinade. Uporablja se tudi kot ljudsko zdravilo (caj) pri zelocnih tezavah in vrocini. Je ozivljajoca in dobro odvaja tekocine iz telesa. Pomaga za dobro prebavo. Toliko o lim.travici Lep pozdrav vsem! Henri Sporočilo je spremenil(a) Henri dne 09. avg 2003 15:11:13

vid  

član od: 2.9.2001

sporočila: 57

9. avg 2003 19:13

Videl sem, da sadike limonine trave prodajajo na tržnici v Celovcu. Pri nas jo gojite v lončkih ali koritih, potrebuje polsonce. Občutljiva je na mraz. Čez zimo jo spravimo v stanovanju ali rastlinjaku. Ko se razraste, jo s trganjem razmnožujemo. Uspeva, četudi Slovenija ne leži na tropskem ozemlju. Trgajte spodnje dele trave kot dišavnico in zgornji del za čaj. Vid

lonca  

član od: 8.8.2003

sporočila: 1

12. avg 2003 15:05

Lep pozdrav, vzela sem si čas in začuda vse informacije našla na spletu. Kokosovo olje (ki bi ga uporabljala za kozmetična namene - za lase) sem našla v podjetju MITAX (Naravni proizvodi) na Parmovi ulici 53, njihov telefon je 01 43 63 185. Trenutno nimajo tega olja, ga pa dobijo konec avgusta, cena za 400 g bo približno 3.000 sit. Kar se tiče limonske trave. Podjetje, ki z Tajske uvaža limonsko travo se imenuje Enaplus in 30g te posušene limonske trave stane okoli 600 sit. Kupovanje je možno preko spleta in sicer www.enaplus.com ali pa to isto limonsko travo kupimo kar v Intersparu na oddelku za eksotične jedi (na začetku špara levo malo naprej od pijače). Cena je 640 sit (tam nekje). Glede na to, da sem sama že bila na Tajskem se mi to zdi kar drago in iskala sem "svežo" rastlino. Limonsko travo (rastlino v lončku) sem tako našla pri podjetju Trajnice Strgar in sicer "samo" za 500 sit na lonček. Njihova internetna stran je www.trajnice-strgar.si, telefon pa 01 561 20 89. To podjetje je v Črnučah. Tako. Pa se tudi v naši mali Sloveniji veliko dobi, samo poiskati je treba. Moram pa priznati, da sem izgubila veliko časa in upam, da sem tako še komu, ki ima podobne želje prihranila veliko časa. P.S. Na Tajskem so bile jedi iz limonske trave čudovite, še posebej riž in piščanec. Lonca Sporočilo je spremenil(a) lonca dne 12. avg 2003 15:07:58

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

12. avg 2003 19:54

Lonca, ti si zlata! Hvala za info. Pika Neza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti