Kefir

neznan uporabnik
tema odprta - 10. feb 2001 11:45 | ogledi: 3.983 | odgovori: 7

če kdo ve,kje bi dobil-kupil KEFIRJEVO GOBICO za domačo izdelavo kefirja,naj prosim sporoči....hvala lepa

hetero

neznan uporabnik

20. feb 2001 23:18

To tudi mene zelo zanima Marta

neznan uporabnik

26. feb 2001 9:00

Končno mi je uspelo dobiti podatek, kje dobiti KEFIRJEVO GOBICO. Čez dva dni pokličite gospo Julijano, tel.: 3614-508, ker bo imela spet tako veliko gobico, da jo bo lahko razdelila. To sem že sama preverila tako, da drži. Lep pozdrav.

neznan uporabnik

28. feb 2001 15:25

Samo tako mimogrede: kupila sem kefir od Dukata. Moram reči, da je izvrstnega in močnega okusa in v primerjavi z drugimi proizvajalci, v njem res plavajo gobice. Upam, da ne bo kdo mislil, da je to kakršnakoli reklama za Dukat.

neznan uporabnik

9. mar 2001 9:36

Vesela sem podatka o tem, kje je mozno dobiti kefirjevo gobico, saj si jo ze nekaj casa zelim imeti. Vendar telefonski stevilki niste pripisali klicne. Sklepam, da je 01, vendar gospe se nisem uspela dobiti. Seveda bi bila zelo vesela, ce kdo ve za kakega imetnika gobice na stajerskem koncu. Najlepsa hvala in lep pozdrav.
quote:
Končno mi je uspelo dobiti podatek, kje dobiti KEFIRJEVO GOBICO. Čez dva dni pokličite gospo Julijano, tel.: 3614-508, ker bo imela spet tako veliko gobico, da jo bo lahko razdelila. To sem že sama preverila tako, da drži. Lep pozdrav.

neznan uporabnik

9. mar 2001 13:22

Gospa Teja, klicna stevilka gospe Julijane je res 01, živi pa v Preski pri Medvodah. Tu, v Forumu, sem tudi jaz nasla informacijio, kje dobiti kefirjevo kulturo, ki sem si jo ze dolgo zelela. Gospa Julijana je bila res prijazna in mi jo je dala. Sedaj imam vsak dan prima svezi kefir. Marta

neznan uporabnik

12. mar 2001 8:07

Ko sem pisala telefonsko številko, kje se da dobiti kefirjevo gobico, sem pozabila napisati klicno številko, ki je res 01. Za vse, ki ste iz drugih koncev Slovenije in gobico želite, lahko dobite v uredništvu revije Zdravje, tel.: 01/231-9360 podatke, kje je na vašem koncu mogoče dobiti gobico. Pred časom so bili namreč ti podatki objavljeni tudi v reviji Zdravje.

neznan uporabnik

19. mar 2001 8:47

Pozdravljeni! Najlepse se zahvaljujem Olgi, Marti in se enkrat Olgi za vse nadvse uporabne in hitro posredovane informacije na temo "Kje dobiti kefir?". In vam sporocam, da sem od petka ponosna lastnica kefirja. Kar pomeni, da bom imela do nadaljnjega zelo mlecne zajtrke (in nekatere medobroke) - po vajini zaslugi. HVALA!!! Na urednistvu revije Zdravje so mi prijazno povedali telefonske stevilke morebitnih imetnikov kefirja s Stajerske. Poklicala sem in gospa iz Maribora, ki goji kefir ze vrsto let, mi ga je z veseljem podarila. Se enkrat HVALA in prijetno pomlad zelim.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti