Mi zbiramo te magnetke in prosimo ,če ima katera kakšnega odveč oz.da ne zbira - se priporočamo .LP Lily lily975
Magnetki ledena doba 3
Po moje je zdaj pri vseh, ki imajo majhna otroke ledenodobomanija. Tudi moji so čisto nori na tele magnetke.
mi ih mamo nekaj istih a i rabimo še ena tri ali štiri
nemo
Bi zamenjali podvojene?
branka171
Bom pa kar naravnost vprašala:
a ima sličajno kdo slikico Diega (sabljastega tigra)?
Pri nas še samo tale manjka. Zamenjam za kakšno podvojeno iz našega kupa, če slučajno manjka vam.
Umi
grem danes v špar, pa bom videla. če dobim tigra, javim in zamenjava.
Titta Pozdravljene.
tudi moja otroka sta med tistimi, ki jih je zajela ledenodobomanija
....in tudi njima manjka samo še Diego.
Torej, če je kdo sploh dobil DIEGA naj se javi, ker moja otroka že dvomita, da se ga sploh da dobiti
. Če pa se je komu Diego podvojil in bi ga bil pripravljen zamenjati za druge magnetke junakov ali odstopiti bom zelo vesela.
Hvala,
girica
Jst imam Diega, tk da se ga da dobit. Ampak ne menjam, ker tudi jaz zbiram.
Lizzie
pa nevem če nima naša tamala 2 Diega, pogledam in sporočim...
Začetnica
Evo imam Diega dvojnika, zdaj pa mi povejte kje pogledam kakšni vse so, vse kar vem je da jih ma naša pika 14 pa nevem kateri manjka...
Začetnica
Tule lahko pogledas http://www.spletkomat.com/zbirka.asp?idzbirka=696 sicer je bolj mala slikca, ampak se vidi.
Lizzie
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
