Kefirjeva gobica

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

tema odprta - 28. apr 2003 21:48 | ogledi: 2.944 | odgovori: 5

Lepo pozdravljeni!

Ima kdo morda tisto kefirjevo gobico, ki raste v enem kosu in ne v obliki drobnih zrnc? Vem, da ste se na forumu o tem že pogovarjali, a mi gospa, ki je tu na forumu pisala, da jo ima, še ni odgovorila, zato sprašujem ponovno. Hvala in lep pozdrav vsem skupaj!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. maj 2003 17:14

Kar na srednjo živilsko šolo v Kranj se obrnite, pa tudi sirilo imajo tam. jaz bom namreč zdajle prosila za slednje, pa še po pošti ti ga pošljejo. Drugače pa malce pobrskajte po starih forumih, je že bilo govora o tem. Pa lep pozdrav. Loni

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

5. maj 2003 8:51

Tista gospa sem verjetno jaz. Očitno sva se zgrešili v sporočilih, na mail sem odgovorila zagotovo čisto vsem. Res pa je, da po mojih izkušnjah ljudje veliko prosijo za gobico, ko pa napišem, da jo je potrebno priti iskat v Kranj, je interes precej manjši in se raztegne na "ob priliki". Res je tudi, da odgovor pošljem enkrat, potem ne več, če ni odgovora nazaj. Nekako težko mi je metati gobico v smeti, vendar glede na to, da raste, ni druge pomoči, zato jo res z veseljem dam. Ali je kdo pogruntal kakšen drug način predaje kot osebno? Saj razumem, da je težko priti iskat. V kaj bi se to zapakiralo na pošti in ali je sploh mogoče? Marta, če misliš odgovor med prazniki, moram povedati, da me cele podaljšane praznike ni bilo, sporočilo na KulSlo sem videla šele danes. Lep pozdrav, Fani

ganesha  

član od: 10.2.2005

sporočila: 10

4. mar 2005 11:59

Vidim sicer, da ste na to temo "forumirali" že skoraj pred dvema letoma, pa vseeno, morda bo kdo, ki brska za kefirjevo gobico tole prebral. Jaz sem svojo dobila po pošti, od članice Kulinarike, po pošti, zapakirano v mali plastenki z zamaškom od actimela ali nečesa podobnega, zalito z malo mleka. Med potovanjem se je mleko spremenilo v kefir!!! Gobico oprala v mlačni vodi, danes pa sem že drugič pila svoj kefir. Govorim o gobici v enem kosu, ne o zrnih. Gobica bo zrasla, če pa koga zanima košček, me lahko kontaktira! Lep pozdrav, Ganesha ganesha

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

8. mar 2005 6:59

Me veseli, da gobica živi!

marta  

član od: 31.8.2001

sporočila: 457

8. mar 2005 8:30

Ganesha, pisala sem vam na mail. Zelo, zelo bi bila vesela, če bi mi je lahko malo odstopila!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti