Vtisi nove kulslo v2

V to temo sodijo vaši vtisi, mnenja, graje, pohvale... Uvodni nagovori so pa med novicami ;-) (ja, od zdaj naprej bodo novice res novice ne več 3 mesece stara obvestila).

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

iskrene čestitke, zadnji dnevi res niso mogli biti rožnati LP Drejček

Aha, očitno sva istočasno pisala, sem dala pod pisma bralcev. Pa še enkrat, meni se novi look dopade in bravo za vse, ki ste imeli prste zraven.

Loni Makaroni
Ej, super je! Vse pohvale, res ste sefi, zasluzite si cisto petico tako za design kot za gladek in nebolec prehod med starim in novim! lp, proxima p.s. a se lahko malo slepam? Ali bi se dalo enkrat ob priliki uvesti moznost, da bi se dalo odpret vse podstrani neke teme naenkrat (vcasih pogresam pri iskanju po kaksnih dolgih jarih kacah)??

Meni  je   tale nova kulinarika    kratko in malo     v š e č 

Cila
Čestitke jernej za novo obliko kulinarike. Meni je zelo všeč - enkratno! Pa si nas res držal v šahu zadnje dni. dh

Bravo Jernej... Ogromno dela je bilo vloženega. Iskrene čestitke!

tulka

...budno spremljamo odzive....zdele je še možno nazaj iti!

Bojan Administrator
Kapo dol, fanta! fresh
uh, sem šele sedaj prišla do interneta - prvič danes. Moram se še navadit na nov izgled, pa bo. Zaenkrat se še ne znajdem najbolj, verjamem pa , da ko se bom navadila mi bo super.Izgled je zelo lep, samo... jutri bo že bolje, bom danes zvečer vse bolj prečekirala, pa se bom hitro vpeljala. kleo

Bojan je napisal/a:

...budno spremljamo odzive....zdele je še možno nazaj iti!

Bojan Administrator

 

neeee ,  nikakor ne 

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti