Torta ženski akt

Tiaja  

član od: 4.10.2006

sporočila: 66

tema odprta - 30. jan 2008 19:24 | ogledi: 9.520 | odgovori: 58

Prosim,če ima katera kakšno idejo kako speči torto ženski akt, naj mi jo posreduje .Lepo prosim,res. Kako naj izrežem,naredim prsa,itd...

Vnaprej se najlepše zahvaljujem vsaki,ki se bo na kakršen koli način potrudila in posredovala kak nasvet.

Hvala vnaprej

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

30. jan 2008 19:30

tiaja najprej ti naj povem koliko ogorčenja sem jaz doživela ko sem poleti nekaj podobnega spraševala tako da ne bodi presenečena če se bo oglasila kakšna članica ki bo rekla da je takšna torta poniževanje ženskega telesa. jaz sem torto delala sicer iz stiropora. za pravo torto pa svetujem da spešeč biskvit in obrežeš v obliki ženskega telesa. za prsi nadevaj skodelice z biskvitom in kremo da bo lepo kompaktno in potem to zvrni na torto. v primeru da boš na koncu torto premazala s smetano svetujem da jo malce obarvaš z rumenkasto barvo da ne bo ženska čisto bela. pa seveda bo verjetno najbolje če ji *oblečeš* bikinike ali spodnje perilo. veliko uspeha. nektarina

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

30. jan 2008 20:23

vauuuuuuuuuuuu nb....kakšn francel je na eni sliki.... kuharca37

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

31. jan 2008 2:51

Tiaja, pri torti nutella lahko vidiš eno mojo fotografijo akta. Ena članica (se ne spomnim katera, je tudi že delala tako torto, ko sem ji povedala in bila zadovoljna). Naredila sem torto nutella po receptu iz baze in sicer spekla sem biskvit v tavelikem pekaču od pečice - spekla sem le eno plast in jo prerezala po na pol, da sem dobila dve plasti, je bilo čisto dovolj, lahko pa pečeš dvakrat, če želiš večjo torto. Naložila sem plasti eno na drugo in obe skupaj le malo obrezala v pasu, ter še malo popravila, da je prišla oblika telesa. Nato sem namazala kremo od torte nutella lepo med obe plasti. To vse sem naredila dan prej, prav tako sem dan prej za oprsje z mešanico biskvita in kreme (iz odrezkov in malo piškotov) napolnila skledice, obložene s PVC folijo, pustila čez noč vse v hladilniku in drugi dan zvrnila ven ter postavila na zgornji del biskvita. To je torej vsa umetnost, sledilo pa je krašenje. Telo sem prav tako namazala s kremo od torte nutella, ker je ravno pravšnje barve, z ostalo okrasitev pa uporabila belo smetano in marcipan, kot vidiš na sliki. Ni težko. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

31. jan 2008 6:54

Mene pa zanima,komu so namenjene take torte? Verjetno takim,ki jih zelo dobro poznate in ste prijatelji-kaksnemu neporocenemu starejsemu fantu ali kaj. Na spletu sem videla tudi nekaj zelo realisticnih tort z "atributi"nasprotnega spola, pa bi res rada vedela, kaksne so reakcije obdarovancev . Da niso morda tudi rahlo v zadregi?Razsvetlite me prosim- pa nisem nazadnjaska, puritanka pa se manj..Pa lep dan vsem! lucka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

31. jan 2008 7:01

Delala sem jo po naročilu za moškega, ki ga ne poznam, ni me bilo zraven, da bi videla reakcije, post festum pa sem slišala, da je bilo smeha in nič zadrege. Sicer se pa v tem primeru nisem obremenjevala, ker mi je bilo pač tako naročeno...Za določene ljudi je pa nikakor ne bi delala. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2008 7:49

Ej, nektarina, kakšen bi to bil akt pa oblečen ( pa magar v bikini ).

Drugač me pa zanima, a to delate po spominu ( iz glave ), ali po kakšnem modelu. 

ežoj

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

31. jan 2008 8:00

Spečeš biskvit na tavelikem pekaču in 2x v isti skledi. Potem namažeš s kremo in ko je čez noč v hladilniku samo še oblikuješ zunanjost. Koplake sem naredila s tičino mase, za okras sem uporabila krem perl+margarino. To je najboljše. Lp, Klavdija http://kamnitnik.moj-album.com/album/1048193/?os=8

KornelijaPT  

član od: 27.12.2006

sporočila: 73

31. jan 2008 8:21

Tko radi takve prekrasne torte? Ali mi lahko posredujete kakšne naslove, kjer bi se dalo tudi naročiti kakšno tako čudovito torto (mene ne zanimajo gole ženske!)? Nekoga iz Posavja! KornelijaPT

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti