Kondenzirano mleko

katja_k  

član od: 8.11.2007

sporočila: 4

tema odprta - 4. dec 2007 15:18 | ogledi: 10.674 | odgovori: 5

Rabim kondenzirano mleko in me zanima kje, v Celju, se ga da kupiti.

Lep pozdrav in hvala za odgovore!

gimi  

član od: 10.8.2006

sporočila: 34

4. dec 2007 15:22

Jaz sem ga dobila v Intersparu-sicer v LJ, ampak mislim, da bi morali imeti tudi v Celju. Dobila sem pa takega v tubi-od Nestle. gimi

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

6. sep 2008 11:07

Da ne odpiram nove teme - zanima me, ali lahko kondenzirano mleko nadomestim s smetano? Ker kondenziranega mleka doma nimam (smetano pa imam ). V našem malem kraju pa nimajo kondenziranega mleka. Ali se da zamenjati s smetano za kavo? Hvala in lep pozdrav! Moycaa

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

6. sep 2008 11:23

Moycaa odvisno zakaj rabiš. Osebno sem že zamenjala s sladko smetano ali s smetano za kavo, kajti kondenzirano mleko je vsaj zame nekakšno gosto, mastno mleko od minimalne vsebnosti maščobe do maximum, sama ga kupujem v Nemčiji, uporabljam pa redko, ker je precej kalorično, pa tudi sama uporaba je bolj za kavo in kake sladice, kjer ga recept zahteva, drugače pa ne poznam kake posebne uporabe. Lp jaša

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

6. sep 2008 16:27

Imajo ga v Lj., v Maxiju. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti