Jaz sem jih zadnjič delala prvič za prilogo k zrezkom v omaki. Sicer sem preštudirala recepte iz baze, potem sem pa naredila kar tako "od oka". Vzela sem jajca, moko in vodo. Količin ne vem, saj pravim, da sem delala kar tako na pamet.
Ker nimam nobenega od teh pripomočkov, sem vzela plastično vrečko za skrinjo, vanjo dala maso, odrezala en vogal in skozenj iztisnila maso v vrelo vodo. Sproti sem malo potegnila z vilico skozi vodo, da niso bili vsi vlivanci v eni sami dolgi kači. Pustila sem vreti recimo 2 minuti, potem pa s penovko pobrala ven in direktno na krožnik. Hitro in enostavno.
Čeprav ni recepta, upam, da bo kaj pomagalo.