Imam občasne težave z zgago.Zanima me,če kdo od vas pozna kakšno domače zdravilo proti temu,morda čaj.Pomaga,če jem olupljene mandlje,za kaj drugega razen tablet ne vem.Hvala za odgovore,pa lep dan vsem!
tanya017
Imam občasne težave z zgago.Zanima me,če kdo od vas pozna kakšno domače zdravilo proti temu,morda čaj.Pomaga,če jem olupljene mandlje,za kaj drugega razen tablet ne vem.Hvala za odgovore,pa lep dan vsem!
tanya017
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.