povabljena sem na 30-ti roj.dan od svakinje...ima namrec vse...pa me zanima ce ima kdo kako idejo kaj naj ji podarim...hvala!![]()
Finka
Temo je spremenil(a) Finka dne 10. sep 2007 19:41:06
povabljena sem na 30-ti roj.dan od svakinje...ima namrec vse...pa me zanima ce ima kdo kako idejo kaj naj ji podarim...hvala!![]()
Finka
Temo je spremenil(a) Finka dne 10. sep 2007 19:41:06
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.