član od 20064996 sporočil
to sem našla na netu
1. Te dni je minilo že pedeset let,
kar, ženin, utrgal prežlahten si cvet.
Odkar sta vidva zakon sklenila,
ljubezen do zdaj vaju ni zapustila.
Moči vse v zakonu od sebe sta dala,
saj skupno življenje vse prej je kot šala.
Za svoje otroke lep dom sta zgradila,
ljubezen sta starševsko jim podarila.
Spoštljivo sta vedno drug z drugim ravnala,
drug drugemu toplo ljubezen dajala.
In vse, kar sta v svoje otroke vložila,
z ljubeznijo vnučkov nazaj sta dobila.
Zdaj v zvezo ponovno si sklenita roki,
da jo obnovita na zlati poroki!
Naj Bog vama pošlje na pot blagoslov,
za vedno naj z vama pečat bo njegov!
2. Drug drugemu prvo ljubezen sta dala
pred mnogimi leti, ko sta se spoznala.
Ko v vajinih srcih se ogenj je vnel,
z vsakim dnem novim je bolj plamenel.
Vajina čustva se niso ohladila.
Ljubezen še z žarom močnejšim gori,
ognjišča si varnega ves čas želi.
katka