Ja moj je pokončen in samo eno metlico... sploh ne vem več imena, enkrat je bila acija v Mercatorju. Večina je popolnoma enaka, samo posamezni sestavljalci delov, dajejo drugačna ohišja.
Naš je primeren za 750 gramov do 1 kg kruha. Zelo je fajn, uporabljamo moke iz Hoferja, pa Lidlovo cabatto, pa včasih našega iz Mercatorja ali Spara. Je pa res, da pečem vse po 3 urnem programu. Če pečeš na kratke programe, je potem kruh res zbit in se takoj drobi. Na daljših programih je kruh kot iz "trgovine".
Prav tako večkrat pripravljamo testo, predvsem za pice. Tako, da pri nas dela kruhomat skoraj vsak dan in smo zelo zadovoljni. Tudi cenovno - predvsem če uporabljaš hoferjeve in lidlove moke, je zelo ugodno.
Priporočamo vsekakor

PS: Kruhomat ima še en stranski učinek, ker nismo v trgovini zaradi svežega kruha vsak dan... še ostalih stvari kupujemo manj ...
