vem, da reklama pretirava, vem pa tudi, da vsi izdelki iz Topshopa le niso zanič! zanima me, če ima kdo tale parni čistilec za tla in kako se obnese!
Močno me mika, da bi ga kupila!
vem, da reklama pretirava, vem pa tudi, da vsi izdelki iz Topshopa le niso zanič! zanima me, če ima kdo tale parni čistilec za tla in kako se obnese!
Močno me mika, da bi ga kupila!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.