Pekač za pizzo

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

tema odprta - 4. jul 2007 10:58 | ogledi: 5.324 | odgovori: 20

kakšne izkušne imate z pekačem za pizzo?Danes mi je sodelavka to izredno hvalila,pa bi še vaše mnenje rada.na kaj naj bom pozorna pri nakupu,kaj vse notri delate....

Bernarda

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

4. jul 2007 11:21

Jaz ga imam že zelo dolgo.Notri delam res veliko stvari,razen pizza mi ni preveč všeč,ker se zgoraj ne zapeče,oziroma se ne more,sa ni zgoraj grelca.Drugače pa notri lahko delaš kar se pač spomniš.Res je vsestranski.Vsekakor pa ga vedno vzamem s sabo na dopust. romi1

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

4. jul 2007 11:50

Jaz imam pekač za pizzo par mesecev in sem izredno zadovoljna z njim. Sedaj prijemanje krompirja in vseh drugih jedi ni več problem. Lahko uporabim malo olja ali pa nič in se lepo naredi. Lepo se popeče zelenjava, oz. poduši, če je temperatura dovolj nizka. Nekaj časa sem imela težave z nastavitvijo pravih temperatur, sedaj sem pogruntala in vem, da se vse dela pri nižjih stopnjah, kot je navedeno v navodilih. Ravno včeraj sem naredila ragu z mletim mesom in je ratal odlično. Delala sem nekje na 0, s tem, da se pekač vklavplja in izkljaplja (ne drži konstantno dolgo časa enake temperature). Mislim, da je res uporaben prav za vse. Jaz sem dala zanj nekaj čez 40 evrov, so bili pa tudi na polovično ceno, le kvaliteta je baje slabša in se prej odrsajo. Tudi mene zanimajo izkušnje in mnenja še drugih uporabnic in uporabnikov tega pekača. emily

madronsica  

član od: 26.9.2006

sporočila: 103

4. jul 2007 12:16

Poskusila v njem speči pico-spodaj full dobra, zgoraj poc, tako, da pice pečem kar v pečici. Drugače pa ob piknikih spečem v nejm mlad krompiršček, če pa se mi ne da kuriti žara pa tudi čevape in ostalo meso. Prednost malo ali skoraj nič olja, pa se ti nič ne prime, res pa je, da je kar velika površina, zato za dva, je kar preveliko, zato ga jaz uporabljam samo za piknike, ko se nas nabere malo več. Glede štroma-pa kr rad pije,a vse ima svojo ceno, kaj ne? Je pa fajn, če hočeš kaj spečt v pečici, pa je poleti prevroče, da bi segreval pečico, pa uporabiš ta pekač. Marsikdo ga odnese na dopust in se obnese perfektno,jst pa še vedno prisegam na zložljive plinske gorilničke za v hribe-se nič ne pritožujejo, če jih uporabljam na morju madronsica

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

4. jul 2007 13:21

Ta tema je bila že kar nekajkrat odprta. Dober je za vse, razen za peko pic.

 

LP

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. jul 2007 13:31

Res je bila ta tema že velikokrat, in vedno sem nekako napisala, da meni pa pizza notri lepo rata, ni pocasta in je super, pa je nič ne obračam ali kaj podobnega. Le testo mora biti bolj tanko in ne sme imeti roba (taka je pri meni tudi fotografija pizze na škatli od pekača). Nam je ful všeč, spodaj zapečena in hrusta, zgoraj pa sočna :) katka

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

4. jul 2007 13:43

Ja, katka lopatka, tudi nam je pizza v tem pekaču dobra, čeprav ni zapečena na vrhu, spodaj lepo hrusta zgoraj je pa sočna. Sicer bi tudi nam pasalo, če bi bila tudi zgoraj malo bolj zapečena, ampak tudi tako je dobra. emily

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

6. jul 2007 19:35

danes sem ga kupila,jutri bom poskusila narediti pizz.zanima me,ali je pokrovka gor,ko jo pečete Bernarda

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

6. jul 2007 20:39

Za večerjo sem naredila v njem sardele na malo olivnega olja, proti koncu sem potrosila s česnom in peteršiljem. Seveda sem delala odkrito, da so bile sardelce z obeh strani lepo zapečene. Zelo dobro.

 

Jaz delam pizzo pokrito.

 

lep večer 

emily

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti