Masa tilino

Calendula  

član od: 14.5.2007

sporočila: 3

tema odprta - 20. jun 2007 23:55 | ogledi: 3.294 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

na spletu sem zasledila, da se dekoracije za torto izdelujejo tudi iz mase tilino, ki je bolj "obstojna", ker ni tako mehka kakor parcipan. Nikakor pa ne morem izvedeti kakšna masa je ta tilino, in kje bi ga bilo moč kupiti. Ali mi lahko kdo od vas pomaga?

Vnaprej hvala in vsem lep pozdrav.

Calendula

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

21. jun 2007 8:06

Verjetno misliš tičino maso. Kupiš jo v trgovini pekarne Vrhnika v industrijski coni Črnuče na Brnčičevi. Samo je pakirana po 7 kil. Ali pa pri mojstru Goljatu v Škofji Loki. On proda tudi manjše količine. Ali pa se zmeniš še s katero s kulinarike in kupite na Brnčičevi pa potem delite. Mislim, da bi hitro našla kakšno kandidatko. jade

Calendula  

član od: 14.5.2007

sporočila: 3

21. jun 2007 17:05

Obema, Jankici in Jadi hvala za odgovor. Ob prvi priliki sem bom odpravila do trgovine v Črnučah, ker mi je to nekako bližje kakor Škofja Loka. Glede količinei pakiranja, se bom zmenila s prijateljicam,i in verjetno se bo izšlo. Še enkrat hvala, vsem želim lep poletni popoldan. Calendula

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti