Kaj kupiti

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

tema odprta - 2. jun 2007 16:00 | ogledi: 2.760 | odgovori: 22

Kaj Kupiti učiteljici ob koncu šolskega leta?

Se vam že v naprej zahvaljujem za vašo pomoč in odgovore.

lp

kf

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

2. jun 2007 16:33

Kaj to se še vedno dela?

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

2. jun 2007 16:39

Mi smo kupovali samo, ko otrok zapustil razredničarko in dobil drugo ne pa vsako leto. Smo pa kupilai kakšno lepo rožo,sliko ali pa kar košarico notri pa kakšne dobrote. runo01

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

2. jun 2007 16:48

Ponavadi vsi kupujejo kakšno zlatnino, ponavadi verižico, to je na Primorskem neka navada. Mi smo ji ob koncu leta kupili vikend paket v termah. Sicer pa se mi zdi, da je bolje kupiti kakšno bolj uporabno stvar npr servis za kavo s kavnikom in lončki za sladkor in mleko. Jaz sem ga pred kratkim dobila in je zelo lepa ideja za darilo, pa še zlo lep je. LP mina20

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

2. jun 2007 16:50

hja.....tudi mi smo darila kupovali (kot celoten razred) le za razredničarke od 1. do 4. razreda.......sedaj..ko pa se šola bliža koncu pa bomo vsem učiteljem, ki so nas učili od 5. do 9. podarili slike na bobrovcih, ki smo jih naredili sami, za razredničarko pa še nimamo ideje.....tko da bi bila vesela vsake ideje (okrog 150€) fleur

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

2. jun 2007 17:07

mi smo "naši" kupili gledališki abonma. jasna

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

2. jun 2007 17:45

Uf mi smo kupovali povečane slike in rože. Lansko leto ko smo pa zapustili OŠ. smo pa naročili torto za razredničarko 1m x 1m ki smo jo drug dan razdelili še mlajšim 1. in 2. razred devetletke in kupili smo ji zlat obesek in na njem ugraviran napis 9.b. Sicer smo zapravili precej ampak smo imeli razredničarko resss radi in jaz osebno je ne bom nikoli pozabila. In nikoli ne bom pozabila kako se je zjokala ko je videla torto. tamalaursa www.ildivo.com

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. jun 2007 19:19

Moja mami je dobivala darilca vsa leta do upokojitve, se pravi še leta 2005. Najbolj vesela pa je bila ravno malenkosti, npr. peharčka s suhim sadjem, kaktusa in ostalih lončnic (mini izvedbe), z rezanim cvetjem je pa tako, da ga je dobila toliko, da enostavno ni uspela uživati v njem, pa še rojstni dan ima na koncu šol. leta. Kaj pa kak mini klekljan prtiček? Loni Makaroni

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

2. jun 2007 19:35

mi smo razredničarki v oš kupli vrečo za sedet, napolnjeno z "rižem" (v bistvu s kroglicami). z njeno prijateljico (učitlco za slovenščino) smo se posvetovali, kakšna barva paše v njeno stanovanje, tko da ne bi čist falili. je bla zlo vesela, pa tudi fajn je zgledalo ko smo ji dali v roke tako gigantsko darilo mislim pa, da je zlatnina čist brezvezno darilo (čeprav smo razredničarki v 4. razredu kupli verižico), itak kaj zaresnega ponavadi ne moreš kupit, zato kr se vsem že čist preveč če morjo dat več kot jurja (tolarjev), pol pa leži nekje v omari... -

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

2. jun 2007 19:45

Menim, da bi bila ena roža lončnica čisto dovolj. Razredničarka v SŠ nam je rekla, da ne vidi rada, da ji kaj kupimo, ker je potem vedno fovšija v zbornici, saj eni dobijo, drugi pa ki niso razredniki pa nič. In menim, da je imela prav. Se pa šola od šole razlikuje in s tem tudi navade.

Morda kot ideja. Imeli smo razredničarko, ki nas je učila telovadbo. Kupili smo ji odbojkarsko žogo in se nanjo vsi podpisali, poleg pa smo dali eno gerbaro z malo zelenja. Bila je zelo presenečena in kar solze so ji stopile v oči. Naj povem še to, da nas je dobila, ker nas nihče drug ni želel prevzeti za eno leto, ker je šla naša" šolska mama" na porodniško.

marelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti