Stari izvodi revije dober tek

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

27. apr 2007 23:45

Jessie, imam to revijo (kot tudi vse ostale, od letnika 1998 naprej mi ne manjka nobena). Nisem pregledovala linkov, ki so jih punce poslale, zato mi sporoči, ali ti naj recept prepišem in pošljem. Lahko pa mi na zasebno pošto pošlješ e-naslov, pa ti stran skeniram in pošljem zraven še sliko. Pozdrav, Mamamia mamamia

neznan uporabnik

4. mar 2010 8:55

Pozdravljena! Vidim da si napisala da imaš vse revije od dober teka. Te lahko prosim, če mi lahko skeniraš naslednje revije **** CENZURIRANO ****

 

Tole pa ne bo šlo takole! Kot prvo kršiš zakon o avtorskih pravicah s takim pozivom, kot drugo daj pa raje tiste EURE (4 € na izvod) in kupi revije, imajo dobro spletno trgovino in kot vidim, so izdelki NA ZALOGI. Te bo v končnem smislu, tudi če ne bi upoštevali avtorskih pravic (ker pač ne živimo v jami, se to spoštuje), prišlo ceneje. Hvala za razumevanje.

Uredništvo

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

4. mar 2010 8:59

Ja, pepa6, sem skoraj 100% prepričana, da se bo komu dalo skenirati po 88 strani vsake revije. Ena stane okoli 4€ ali malo več (tiste, ki se sploh še prodajajo) in za ta denar ti nobeden ne bo šel skenirati revije. A avtorske pravice si tudi upoštevala mogoče? Jelenckova

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. mar 2010 11:03

Jelenčkova, imava obe poklicno deformacijo, a ne? Pa še malce etične zraven

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti