Maslena krema in tičina masa-pikapolonice

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

4. jan 2012 22:28

Barbara, škarje naredi par dni prej in pusti na sobni temperaturi (npr. postaviš jih na papirnato brisačko in na pekač ter čez pokriješ s srvetom, da vse skupaj "diha" in se tako posuši- strdi).

 

Glede risanja je odvisno, kakšne barve imaš, ali so zelo tekoče, ali goste... Če boš samo risala oziroma pisala po mojem ni problema, paziš da s čopičem ne naneseš cele kaplje barve na tičino, ampak da čopič prej "obrišeš" ob stekleničko. Če pa boš narisala slikico in potem to barvala, pa nariši obrobe nekaj ur preden boš potem barvala, ker če so obrobe še mokre, se pa barva rada preliva. Za srebrno pa ne vem, kje v trgovini bi jo dobila, najbolje da povprašaš članico z imenom Pitončica, pri njej sem jo jaz že vzela, ampak že kar nekaj časa nazaj, saj jo zelo malo uporabljam.

*Alisha*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti