Pogrešani dekleti

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

tema odprta - 20. apr 2007 17:36 | ogledi: 12.467 | odgovori: 34

Ne vem, kako naj spravim sliko zraven: na mail sem dobila sporočilo, da me je kar srh spreletel:

POGREŠANI NIVES IN KARIN IZ RAVEN NA KOROŠKEM!

>

> POŠILJAM VAM SLIKO DVOJČIC NIVES IN KARIN, STARI 15. LET, KI STA V

> PONEDELJEK POPOLDAN ODŠLI OD DOMA.

>

> ČE JU KJERKOLI VIDITE ALI IZVESTE KAKRŠNO KOLI INFORMACIJO, PROSIM JAVITE

> NA NAJBLIŽJO POLICIJSKO POSTAJO ALI NA MOJ MAIL frogyca@gmail.com

> NAZADNJE STA BILI V DRUŽBI DVEH FANTOV IN ENE PUNCE. OBLEČENI PA STA V

> MODRE KAVBOJKE, ENA IMA NA SEBI ČRTASTO MAJICO, DRUGA JOPO S KAPUCO, OBUTE

> PA RDEČE IN MODRE ALL STARKE!

> NAZADNJE STA BILI VIDENI V SLOVENJ GRADCU, PO INFORMACIJAH PRIJATELJEV NAJ

> BI SE ODPRAVILI NA PRIMORSKO.

>

> HVALA VSEM!!!

tabina

as1  

član od: 5.4.2006

sporočila: 142

20. apr 2007 22:41

Glede na to, da sta od doma šli že v ponedeljek. Ali je kakšna nova informacija? as1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. apr 2007 20:15

Dekleti sta šli malo po svoje in so ju včeraj, torej v petek, že našli oziroma so ju vrnili domov. Mamamia mamamia

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

21. apr 2007 20:22

Danes pa ta zadnjo "hladita", predvidevam. fresh

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. apr 2007 10:06

A sta jih fasali? Res me zanima, kaj naredite starši v takem primeru. tumpika

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

22. apr 2007 10:25

Tumpika kaj bi pa ti naredila? V tem primeru se pa vprašam kaj naredijo otroci,ko starši odidejo.Mislim,da vas je veliko slišalo za mamo iz Ihana,ki je odšla od doma in je ne najdejo.Glede na to,da poznam celotno družino se mi pa najbolj smilita hčerka in sin :(. Roncolino

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

22. apr 2007 10:29

Naši otroci so sicer že odrasli. Moje mnenje,je da morajo najprej starši poiskati kje v vzgoji so delali napake, in potem skupaj z deleti opraviti temeljito analizo dogajanja, pa v bodoče veliko sodelovanja na relaciji starši otroci. Zadeve sami najbolje poznajo, če ne bo šlo, pa pomoč strokovnjaka. nasha

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

22. apr 2007 11:25

Hm,mogoče sploh ni napak v zgoji...samo otrokova psiha...morala,družba...oh ja.Ko ne veš več kako naprej,ni volje,šola ubija... Včasih se je treba postavit v otrokovo kožo...moje mnenje. Roncolino

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

22. apr 2007 11:51

oh, mense pa zdi ta "pritisk", ki naj bi ga občutili šolarji in dijaki kar nekaj. hodim v 3. letnik gmnazije in v zvezi s šolo ne občutim nobenega prevelikega stresa. je pa stres priročen izgovor, ko se pojavijo kakršnekoli težave... lp.

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

22. apr 2007 13:33

zupanja se delno strinjam. sama sicer hodim v 2. letnik gimnazije. do pred kratkim nism občutla nobenega stresa. pred kakim mescom se mi je pa use podrlo. dober teden me ni blo u šolo zaradi športa. v tem času se je seveda pisalo veliko testov, uzelo veliko snovi. in potem jst pridem u šolo.. katastrofa. niti nism vedla ka se naj začnem učit. sreča da je moja mami tak razumljiva da mi je predlagala naj si uzamem 2 dni fraj, se naspim, in se začnem učit. tak da zdej je spet use ok:) drugače pa glede stresa.. mislim da je odvisno od tega koliko je človek sposoben. nekateri s(m)o več, drugi pač manj.. iversonka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

22. apr 2007 14:07

Ja jaz sem v 1. letniku ekonomski tehnik in je res teško. Veliko sem malnjkala ker sem bila bolna in je bilo težko potem spet priti v šolo in se kar naenkrat toliko učiti. Teste pa sem hotela iti pisat a mi je razredničarka šele po 2. prihodu v šolo za brezveze rekla da ne smem. Tako da je res težko. Imam težave pri nekaterih predmetih in verjemite mi da velikokorat bi tudi jaz rada pobegnila daleč stran od svojih težav in problemov. Srečo imam da imam tako razumljive starše ki mi pomagajo. In zaradi tega sem jim res hvaležna. Res je da je podpora staršev v težkih trenutkih pa ne glede na to ali je to težek trenutek zaradi šole ali zaradi česa drugega zelo pomembna. Lep pozdrav! tamalaursa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti