Kapsule natur slim

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

9. maj 2007 10:35

Oprostite, ker sem si drznila napisati prejšnje sporočilo. Očitno moji dobrohotni nasveti niso najbolj dobrodošli. Sonja Sporočilo je spremenil(a) diling dne 09. maj 2007 10:40:21

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

9. maj 2007 11:16

Drage moje, vse te kapsule in tabletke, so iskanje mehkih hrušk. Od konec poletja do spomladi smo papcali na horuk in vse povprek. Sedaj pa želimo v dveh mesecih to popraviti. Ja gre, samo z "čudežnimi tabletkami", sigurno ne. Pohani šnicl s pomesem, zraven obvezno še majoneza,... nakar pa dve kapsuli , kateri poplaknemo s kolo.  Bližnjic do lepe postave ni :(  Vsaj na dolgi rok. Treba je spremeniti prehranjevalne navade in pokuriti odvečno maščobo.

 

Ke sn rekla,sn rekla :)) 

siba

lidica  

član od: 17.1.2006

sporočila: 135

9. maj 2007 15:36

To z rdečim velja samo za moške ali za ženske tudi. Mislim, da so moški tisti, ki se najejo in vležejo k počitku, potem pa znajo jezik bursiti. Pa brez zamere lidica

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

10. maj 2007 12:38

Ja jst pa že kr drugi mesec jem te tablete in se mi res pozna. Ne morš jih jemat samo 10 dni, ker se rezultati pokažejo šele po enem mesecu. Jst sm full zadovoljna, res! Meni se full pozna na trebuhu, malo tudi v stegnih pa v rokah. Jst jih mislm še kr neki časa jemat, so vredne svojega denarja. Sicer jih pa nism do zdej še nikjer kupla u redni prodaji, ker je vedno kaka akcija al v tuš drogeriji, dm-u, merkatorju, ... Kapsule so dopolnilo k prehrani in so izdelane iz vseh naravnih stvari, tko da tisti k pamet solite tle gor, vas ne rabimo in vam nihče ni reku, da morte razne linke limat pa pamet solit. Vsak se zase odloči kaj bo naredu sam s sabo, tko da ne rabi drugim težit zarad tega in če koga kaj moti, pač naj preskoči to temo.... simpl k pasulj! Sporočilo je spremenil(a) Strelca dne 10. maj 2007 12:41:07

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

10. maj 2007 13:00

A pa si poleg tega, da ješ te kapsule tudi na dieti oz. kako se prehranjuješ strelca? darja2

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. maj 2007 14:03

No, a opremo temo, tisti ki uporabljajo/mo NATUR SLIM.

Joj, kako ste nadležni s komentarji, ki so nepotrebni. Mislim, a nobeden ne sme nič po svoje? (Včeraj pa fantu, ki je presuh miljon nasvetov, kako naj se zredi..) Sicer pa ... mislim, pametovat zna vsak...

 

Strelca, jaz imam vprašanje zate. Sem včeraj kupila Natur Slim. Pa je priporočena doza za odraslega v 6!!! tabletah. (ena stvar, ki me jezi pri slo. proizvajalcih, ko nategujejo do konca... Kot da ne morejo naredit v 2 tabletah na dan??? No saj je vseeno... Poleg tega ješ še vso tisto želatino in glicerol po nepotrebnem. Važno, da se prodaja v čimvečjih pakiranjih, ne? Uha... ...)

A torej ti poješ 6 tablet dnevno? Jaz še v življenju nisem pojedla 2 tableti naenkrat...

 

Aja, Strelca, lahko pišeš na ZS, da ne bo zdrahe in pametovanj na najino dopisovanje... 

lidka

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

10. maj 2007 14:08

Strelca, ti kar napiši sem... tudi mene zanima. Jaz namreč ob 3MD jem tele tabletke, danes 4-ti dan. Kot Lidika navaja, sem tudi jaz bila razkurjena, ko sem prebrala doziranje, ampak če sem že počila ta denar ven, pa da zaradi premalo zaužitih tagblet ni haska, potem nisem naredila NIČ. Morda res niso čudežne tabletke, meni dajejo motivacijo in voljo da vztrajam na dieti- zagotovo pa jih ne nameravam jesti do neskončnosti..... Ker upam in verjamem, da bodo res kaj stopile ;) tabina

tajči-ja  

član od: 25.10.2006

sporočila: 43

10. maj 2007 14:43

Ja, Strelca kar napiši, ker tudi mene zanima. Sama jem "drugo dozo" se pravi drugo škatlo. Mene pa tudi zanima, ali jih res poješ točno med jedjo, kot so navodila, ali jih tudi kdaj po jedi? Pozdrav! tajči-ja

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

10. maj 2007 16:52

spet ena zelo zanimiva tema zame. jaz sem namreč probala že vse mogoče tabletke, napitke,...kilogrami pa ostajajo,ampak me to še vedno zelo pritegne. še vedno me zanimajo vsi detajli v zvezi z jemanjem tabletk, s katerimi lahko brez truda izgubimo kakšen kilogram. mogoče so pa res te ta prave si mislim vsakič znova. TAKO DA, prosim, da si ne dopisujete prek ZS, ker me resnično tudi te tablete navkljub vsem razočaranjem, ki sem jih že doživela ob jemanju kakršnihkoli pripravkov za izgubo teže ZELO ZANIMAJO. zadnjič sem jih v trgovini že imela v roki, pa sem se premislila. zdaj ko to berem, sem se pa spet navdušila nad njimi. prosim naj tiste, ki jih jemljejo povejo ali jih je potrebno vzeti tudi če nimaš obroka, npr. večerje se probam izogibati in v tem primeru, se tablete vzamejo ali ne? pa ne nasedajte raznim provokacijam, naj imamjo tudi avtorji takšnih odgovorov svoje veselje.tekst enostavno preskočite, tako kot jaz. je že res, da je narava cenejša, mogoče bolj zdrava,.....smo pa tudi taki, ki telovadimo bolj ali ne z muko, ali pa nimamo časa, ali pa rabimo kakšno dodatno motivacijo, čeprav v osnovi vsi nekako vemo, da bi morali manj in bolj zdravo jest, se rekreirat, se ne sekirat,... sem se pa razpisala, mogoče si bo kdo ob branju moje naivnosti mislil "tej pa ni pomoči", mogoče pa res ne, ampak to je moja stvar. pa vsem lep pozdrav maja MAJAA

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

10. maj 2007 21:34

Majaa.. sej ni tko hudo no! No se bom še jst mal razpisala. Najprej vse k vas zanima je najboljš, da greste na tole spletno stran: http://www.medex.si/si/noviizdelki/natur_slim.htm in tam si vse preberte od začetka do konca, se mi zdi to najboljš, da veste za kaj se gre. Kukr sm že napisala, jemljem te kapsule že drugi mesec, ne vem točno koliko tistih škatlic sm že pojedla. Drugač prej nism nobenih takih stvari jemala, ampak sm enkrat po radiu slišala k so se o tem pogovarjal in me je čist navdušil. Ne morš pričakovat po enem tednu, da boš lahk že eno konfekcijsko cifro manj lahk oblekla. Res je to kukr piše, da se po enem mesecu že pozna. Meni se sicer po kilogramih ni poznalo, tko se mi je pa že poznalo. Pri meni je najbolj trebuh problematičen in stegna, tko da sm bla tok vesela k sm vidla da mi gre šlauhec dol. No kar se tiče teh odmerkov. Jst jem tko, da zjutraj ko vstanem spijem dve tableti (zjutrej jem samo sadje), potem v času kosila pojem dve in pa enkrat popoldan ali pa zvečer dve. Tableti vzamem pred jedjo, med jedjo, kdaj pa tut po jedi, če slučajno pozabim. Ne držim se tega, da točno med jedjo vzamem. Ja jst mam tko ene 10kg preveč in se zdej že neki cajta držim tega, da zdravo jem in tut gibam se kadar mam cajt, večinoma kolesarim. Treba je pa vedit tudi to, da to NI nadomestilo za obrok, ampak je samo dodatek k prehrani. Res vam svetujem, da greste na tisto zgornjo povezavo in si vse preberete kar piše o tem. Strelca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti