Kapsule natur slim

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

2. avg 2007 22:47

Maxxove kapsule jem 14 dni in že vidim bolj ohlapne hlače okrog bokov, sicer se pa na kilogramih nič ne pozna. S kožo po sončenju nimam letos skoraj nobenih problemov in najbrž je vzrok v CLAju. Jedla jih bom še naprej. LP

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

3. avg 2007 8:58

Ja tudi jaz sem pozabila povedati, že iz otroštva imam probleme z alergijo na sonce, tako da ves dopust večina preživim v senci, razen v vodo, posušit, preoblečt in v senco, pa sem jo še kljub temu dobila po rokah in dekolteju. Letos pa jem te kapsule, se je zadeva popravila, res da sem bila veliko tudi v senci, veliko pa tudi hodila po soncu tam do 11 ure, alergije pa nisem imela in dobila zelo lepo zlato rjavo barvo. Nisem prepričana če od teh kapsul, vendar, da mi je tako, je to letos prvič. Hobotka

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

3. avg 2007 9:19

Naj vam povem še o mojih izkušnjah s kapsulami NATUR SLIM: jedla sem jih cca. 2 meseca - do sredine julija. Nehala sem zato, ker se mi je zdelo, da ni nikakršnega učinka (res je, da se nisem nikoli merila okrog pasu, bokov...). Sedaj, ko jih ne jem več pa opažam, da se čudno redim okrog pasu, bokov in stegen. Po kilogramih se nič ne pozna (tehtam se zelo redno), samo nekako kipim. Razmišljam, da bi spet začela z jemanjem kapsul. Aha, pa še o sončenju - tudi jaz sem letos lepo rjava, sicer nimam problemov z alergijo, imam pa bolj malo pigmenta in se me prime samo rdeča barva.... Vsem skupaj želim lep dan - čeprav bo deževen, SMILE28

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

14. avg 2007 11:14

Naj še jaz malo poročam. Kapsule sem jemala približno 4 mesece, potem pa sem šla na morje in jih nism jemala 3 tedne. V tem času se nism niti malo zredila, ko sem prišla domov sem imela isto kg kot takrat ko sem šla na morje, tako da sem zelo zadovoljna, da se nism zredila, ker sm res malo več jedla, sploh zvečer (ribe, žar, ...). Zdaj pa jih nameravam jemat zopet. Sem že začela z jemanjem. Strelca

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. avg 2007 11:19

Je prišla včeraj Leclercova reklama, očitno jim jih prejšnjo rundo ni uspelo vseh prodati, od četrtka dalje so spet v akciji. Loni Makaroni

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

14. avg 2007 12:11

Koliko pa stanejo zdaj v Leclercu? Od prejšnjega četrtka dalje ali od tega, ki šele pride? marjeta65

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

14. avg 2007 13:11

Za vse tiste, ki verjamete čudežnim izdelkom, je Medex razvil še ...Apetit Stop (videno danes na strani 7 v novem letaku Lepota in zdravje). http://www.lepotainzdravje.si/ta-mesec/ugodna-ponudba-08-20 Zadeva je še tako vroča, kot pravkar pečene žemljice, tako, da niso uspeli zadeve predstavit še na svoji spletni strani. Mijan

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

14. avg 2007 19:31

Ker sem šele danes našla tale članek,od objave pa je že kar nekaj časa me zanima ,če delujejo tako kot so prvi mesec uporabe.tudi sama bi potrebovala nekaj takega,pa je fino če se lahko prepričaš ,da je nek izdelek vredno kupiti. lep pozdrav darja-

anitae  

član od: 21.8.2004

sporočila: 114

22. avg 2007 21:04

Meni na žalost niso nič pomagale pri izgubi maščobe.Res pa je da sem imela do letos vedno težave z alergijo na sonce,letos je pa bilo veliko boljše,mogoče od teh kapsul.

dascha  

član od: 31.8.2005

sporočila: 116

22. avg 2007 22:14

jemala sem jih en mesec in se mi ni nič poznalo- ne na kg, ne na obsegu... ves čas sem se tudi redno ukvarjala s športom. ugotovila sem edino, da so se posledično od športa oblikovale noge. in drugi so mi rekli, da imam lepo barvo (čeprav sama ne mislim tako), kljub temu da nisem bila pretirano na soncu oz. sem bila zelo malo. prejšnja leta pa sem se dobesedno pražila da sem prišla do barve. od kar jih več ne jem opažam, da sem se začela rediti. zanima me, do kdaj bo trajala akcija v Leclercu? dascha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti