Katere rože na nepokrito balkonsko ograjo

branka171

sporočila: 218

7. maj 2009 6:17

Vse naj bi blo v vijoličnih odtenkih.Za teraso so mi letos v oči padle pokončne pelargonije,vmes pa imam lepi čudež in krompirjevke.Na enem delu zbirko kaktusov, na drugem pa po koritih posadim vse začimbe od rožmarina, bazilike, peteršilj, majaron... da ni treba na vrt.Mala džungla na terasi a nam je všeč .Na oknih pa pelargonije in čudež. branka171

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. maj 2009 13:05

Jaz imam letos rdeče-rumeno kombinacijo, vmes pa kaka gaura, ki mi je bila lani takooo všeč na drugih oknih, letos jo imam tudi jaz.

Atina

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8685

7. maj 2009 13:51

Kaj pa je to "lepi čudež"? Pozdravček1

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

7. maj 2009 14:57

Pr nas imamo po balkonih bršlanke- bele in rdeče ter moljevke. Na dveh oknih, ki so na isto stran kot balkona- bela suha roža in zvezdasti pelargoniji. Na eni strani mamo fuksije sorte Korale, s sprednje strani hiše pa miljon zvončke v rumeni in orenžni barvi. V posodah pred hišo pa enksperimentiram z mlečkom, stipo, begonio, bekopo pa še kaj se najde...

katti

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8685

7. maj 2009 15:03

Katti, hvala za slikico. To imam tudi jaz -nisem vedela, da se ji tako reče. Pozdravček!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

7. maj 2009 18:11

Zaenkrat imam petunije,vijolične in že kar lepo cvetijo,zraven pa miljon zvončkov.(upam da jih bo res)

lp goga

anita80  

član od: 7.5.2009

sporočila: 38

8. maj 2009 7:33

Pri meni je tako, da vsako leto poizkusim kaj novega.... verbene in moljevke, pelargonije in suzance, ... na žalost imam balkon čisto izpostavljen tako soncu kot dežju, kar onemogoča lepo rast, tako da sem se letos odločila, da pustim balkon kr prazen . Na okenske police sem zasadila nizke pelargonije in puščavski ogenj. Sem pa že slišala ja, da so najmanj občutljive bršljinke, tako glede zalivanja kot tudi nege..... Naj cveti, karkoli že izberete!! anita80

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

8. maj 2009 8:30

Ali ima mogoče kdo kakšno idejo glede mojega problema. Balkon imam dolg 14 m. Za sedaj imam na njemu gorenjske nageljne - 8 korit. S katerimi rožami bi lahko nasadila korita za dopolnitev ? Meni so sami nageljni zelo všeč. Imam jih že drugo leto in že lepo cvetijo. Vendar je balkon kar predolg za samo 8 korit. K nageljnem pa se vsaka roža tudi ne poda. Zdaj iščem kombinacijo k le-tem. Lep pozdrav! rolada

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8685

8. maj 2009 8:34

Spet nekaj novega....: puščavski ogenj? Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti