Obvestilo: zaklepanje članov

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 8. mar 2002 13:55 | ogledi: 27.316 | odgovori: 35

Spoštovani uporabniki

Zaradi naraščanja pisem z nestrpnostjo, neprimernim pisanjem, neprimernimi temami, ki so povezane s provociranjem ostalih uporabnikov in zniževanjem kulture pisanja na forumu, sem uvedel ZAKPLEPANJE članov.

Po prvem opozorilu bo član zaklenjen. KulSlo mu bo delovala kot prej (zvezdice itd.), le pisati ne bo več mogel na forum.

Resni uporabniki se nimate česa bati, ker ni moja narava, da sem zmaj. Nekateri pač presežejo vse razumno. V želji da bi povrnil zaupanje v resnost foruma vas lepo pozdravljam in hrati obveščam, da je prvi zaklenjeni član MURKO FRANC oziroma tisti, ki uporablja uporabniško ime s tem imenom. Njegovih prispevkov na tem forumu torej ne bomo več brali.

V primeru, da imate drugi kakšne probleme s pisanjem na forum, ki so posledica spremembe v kodi, mi prosim nemudoma sporočite.

Lep pozdrav

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

10. mar 2002 18:29

Edino prav, saj bo tako več kilture na tem našem forumu. LP Saša

helip  

član od: 28.9.2001

sporočila: 3

10. mar 2002 22:11

Tako je prav !! Sam se še nisem oglasil na forumu, vendar redno spremljam vse, kar se pač tukaj piše in moram priznati, da mi veliko reči ni bilo všeč. Nisem pa provokatorski tip, da bi se vklapljal v debate, ki nimajo nikakršne zveze z kulinariko. Nekako podzavestno pa sem le pričakoval kakršnokoli reakcijo s strani ljudi, ki forum urejajo in usmerjajo. To se je sedaj zgodilo. Lep pozdrav vsem pravim ljubiteljem dobre kuhinje, od kateri še naprej pričakujem veliko dobrih receptov, nasvetov in podobnega... Heli Heli Podgoršek

kresimir  

član od: 25.1.2002

sporočila: 180

10. mar 2002 22:17

Pozdravljeni Pravilno,dobro za kulslo. lp. kresimir dobranic Sporočilo je spremenil(a) kresimir dne 10. mar 2002 22:18:03

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. mar 2002 8:34

Zdravo, mogoče smo se res predolgo in preveč ukvarjali s tistimi provokacijami! Ampak spretna hoja po robu, pa mešanica verjetnega in neverjetnega, pa dejstvo, da bi želeli imeti odprt in demokratični forum, so nas odvračali od tega, da bi že prej ukrepali. Mislili smo...kakšnega zabavljača je pa tudi dobro imeti pri hiši! Ali pa kakšen original, ki kdaj pa kdaj kakšno mogoče nerodno, sočno prijavi...mu bomo že oprostili, saj kdo pa ve vse. Ampak biti vulgaren, žaljiv do drugih in s tem iz tega foruma narediti " štalo", to pa ne! LP Bojan

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

11. mar 2002 10:24

KONCNO!!!!!! Bravo Jernej & Co! LP Pika

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

11. mar 2002 10:56

Hojla! Pravzaprav mi je zelo žal, ker je moralo priti do tega neprijetnega ukrepa, vendar se mi zdi, da je bila to edina možnost, ki jo je uredništvo kul slo v trenutnih razmerah (oziroma prispevkih na forumu) imelo na voljo . Mogoče se bodo pa ob tem zamislili tudi nekateri drugi, ki so poleg "zaklenjenega" Franca Murka, stresali neslanosti na forumu in bodo v prihodnje pridni, če ne celo vzorni člani kulinaričnega foruma, katerih prispevke bomo z veseljem prebirali in jih ne bomo preskakovali. LP, maja

wildstyle  

član od: 16.1.2002

sporočila: 22

11. mar 2002 19:57

Kdor bo hotel provucirati, se bo logiral znovim imenom in anonimno moril po forumih. Zato menim, da je to zaklepanje popolnoma nesmiselno... Lep pozdrav, Domen Domen Božeglav

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

12. mar 2002 6:26

Wildstyle, bo pa tisti spet zaklenjen. Mogoče se bo sčasoma naveličal. Jernej, tako je prav. Lp, Andreja

neznan uporabnik

12. mar 2002 12:52

se strinjam z domnom. provokatorje ohranjajo pri življenju samo tisti, ki nasedejo provokaciji. lppl

neznan uporabnik

12. mar 2002 20:19

Forum je odličen. Ni mi preveči jasen kako lahko provokirat u kuliarika. hans vieldeman

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti