Obvestilo: zaklepanje članov

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

13. mar 2002 7:32

Ne, Jernej mu sploh ne bo dovolil logiranja, saj bo prepoznal njegov e-mail. Mam prav? Stalno do novega e-maila pa človek težko prihaja. Sicer se meni tak drastični ukrep ni zdel potreben, pa čeprav mi je šel deda jako na jetra. Postavi se vprašanje, kje je meja sprejemljivega in nesprejemljivega. Vsi drugačni - vsi enakopravni itd. Ampak tu imajo pravzaprav besedo šefi kulnet in oni enostavno odločajo, pa je. V bistvu bi imeli več dela, če bi vsakokrat brisali nove divje Murkove teme.

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

13. mar 2002 8:09

Ja, tako, s tega e-mail naslova in s tem imenom ne bo možna ponovna prijava. Johan poglej: nekdo na KULINARIČNEM forumu omeni češplje...in potem se seveda FM oglasi, kateremu je to le iztočnica za napletanje in NADLEGOVANJE drugih. Pa zakaj bi si moralo nemalo dam, ki se sprehaja po tem forumu, dovoliti, da jih nekdo tako primitivno nadleguje? Ne bodo si tega dovolile, sem raje ne bodo več prihajale. Če ne bomo naredili nekaj reda, seveda. Pozdrav, Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. mar 2002 22:13

Naj opomnem, da FM ni izbrisan, je pa ZAKLENJEN, kar pomeni, da se ne more ponovno vpisati pod istim emailom. Lahko se pa pod drugim z drugim uporabniškim imenom. Ampak potrebujem samo trenutek, da ga spet zaklenem... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

svetladom  

član od: 30.1.2002

sporočila: 49

13. mar 2002 22:29

Sorry! Nisem toliko na tekočem, ampak kako si je Murko Franc zaslužil "zaklep". Čisto brez provokacije sprašujem, ker nisem dovolj na tekočem, morda je kakšno "kiksnil", ampak kaj ga je vrglo iz Kulinarične Slovenije? Da vem, kaj ne smem. svetladom

svetladom  

član od: 30.1.2002

sporočila: 49

14. mar 2002 0:17

Johan, ni mi jasno, kaj misliš s svojo izjavo.. Oprosti, samo ocenjujem mnenja... svetladom

wildstyle  

član od: 16.1.2002

sporočila: 22

17. mar 2002 21:00

Hana, vsaic ko ga bodo na novo zaklenili bo dobil se vec veselja, saj se vsaj nekdo ukvarja z njim... Sicer pa je tu se vprasanje kaj je provokacija in kaj ne:) Sicer pa Vam Jernej svetujem, da namesto zaklepanja tem raje obiscite novo "Vrsaranko" v marini v Vrsarju. V soboto smo bili v njej na kosilu in odšli popolnoma šokirani. Iz prej nadpovprečne konobe je sedaj postala resnično vrhunska. Toplo priporocam vsem morjeljubcem... Se ze kak mesec spravljam k ocenjevanju gostilen... Morda me bo ravno to motiviralo k njemu, saj bi rad zacel z samimi 5ticami... Lep pozdrav, Domen Božeglav

neznan uporabnik

18. mar 2002 20:06

Ne vem kako lahko provociraš če nekej skuhaš. hans vieldeman

Katja  

član od: 26.2.2002

sporočila: 7

19. mar 2002 16:28

Jernej, to je bila dobra poteza. Saj razumem šalo pa čeprav je včasih malo začijena. Ni mi pa všeč, če kakšen težak zateži skrajno neokusno in žaljivo. Zato v celoti podpiram to gesto. Lp Katja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

30. apr 2014 20:42

Sem nova članica in ob prebiranju nekaterih forumov sem zasledila,da so nekateri zelo nesramni in provokativni, bi bilo bolje,da ne bi bili prijavljeni in bi jih bilo treba zakleniti.



mopsika

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 03. 2014 20:18

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

30. apr 2014 22:05

Moderator3?

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti