Leclerc in statika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. mar 2010 9:53

Prosim, da se na forumu ne piše brez dokazov o tem, kaj ste videli in slišali, vsaj v primeru, ko pride do možne zlorabe osebnih in zdravstvenih podatkov. "Primer" je namreč opisan tako, da je osebo mogoče prepoznati po opisu delovnega mesta. In tule ni mesto, da bi konkretno kazali s prstom na tega ali onega konkretnega posameznika.

Hvala že vnaprej. Zapis sem ustrezno cenzuriral.

PS - V LeClercu me nekaj časa že ne trese več, zdaj je pomlad in bom videl, ali je kaj bolje od časa, ko sem odprl to temo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. mar 2010 16:07

PS št. 2 Sem bila ravno včeraj, o tresenju ne duha ne sluha.

Loni Makaroni

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. mar 2010 16:42

Če se prav spomnim, je več statike, ko je zrak zelo suh.  Aja, pa odvisno je od tal in čevljev/obleke, ki jih nosiš. Naj me Ežoj popravi, če je treba. To spada v njegov foh.

Vanja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. mar 2010 17:17

Jaz sem si pred kratkim kupila Crocs (toliko o zarečenem kruhu ...). Imela sem jih za po hiši, dokler nisem opatzila, da me vsepovsod vse trese. Česar koli ali kogar koli sem se dotaknila, vse me je streslo. Je rekel mož, da me bo kar na elektrarno priključil, pa bom proizvajala energijo :) No, zdaj nosim spet navadne natikače :)

Atina

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

20. mar 2010 20:03

Jaz pa vztrajam pri Crocsih, ker se mi zdijo res udobni.

Sem pa kupila nek gumijast pašček, ki deluje kot strelovod in je res bolje... vsaj poleti, ko ne nosim najlonk.

Nasja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti