Leclerc in statika

Leticia  

član od: 19.3.2010

sporočila: 1

19. mar 2010 22:59

*** CENZURIRAn ZAPIS zaradi možne izdaje osebnih in zdravstvenih podatkov. Brez dokazov sodi zapis med opravljanje ***

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. mar 2010 23:22

V (mogoče bivši) rgovini Tkanina v Celju sem vedno norela ob nekem visokofrekvenčnem zvoku. Mislim, da je prihajal od tekočih stopnic, nisem sigurna. Nihče drug tega ni slišal, jaz sem pa komaj čakala, da smo šli ven.

Vanja

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

19. mar 2010 23:59

In, kaj te to briga? Si ta deklica mogoče vbrizgava heroin pred tvojimi očmi, se še malo naslaja nad tisto kapljico krvi, ki se pokaže pri vbodu, packa z njo po salamah, predno ti jih zavije? Kakšna nestrpnost! Se opravičujem administratorjem in moderatorjem, ampak tole me pa pogreje. Za božjo voljo, daj se malo izobrazi in preberi kaj na to temo, potem se pa razburjaj. In če bi toja hči - bog ne daj- imela tako bolezen, pa bi ostala brez službe zaradi tega, bi tule brali kakšna krivica in diskriminacija se ji godi. Ja, najbolje da obolele za takšnimi boleznimi takoj strpamo v nekakšna taborišča, seveda strogo ločena od "normalnih" zdravih ljudi, da slučajno ne bi prišli v stik z nami, "normalnimi", zdravimi. Bodo tako pokazali svojo odgovornost do nas, kupcev. Prehlajene in z gripo okužene prodajalke pa naj nam kar mirno režejo sir in salamo, se bomo počutili varne, pa kaj če kihajo in kašljajo za pultom - tako vsaj ravnajo gospodarno in prišparajo kak evro v naši zdravstveni blagajni, ko ne koristijo bolniške - in lastniki bodo srečni in zadovoljni. Imena seveda ne veš, veš pa da je to zanesljivo res. Resno? Si videla njeno kartoteko? Ali si se registrirala le zato, a si lahko pljunila in malo poopravljala? Sram te je lahko za tale tvoj zapis! Issi Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 20. 2010 00:02 Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 20. 2010 10:04

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

20. mar 2010 0:04

Mogoče res ne sodi na delikatesni oddelek kjer je v stiku s hrano (zaradi možne poškodbe). Sicer pa hepatitis ne skače okoli in najvrjetneje je poučena o tem kako se prenaša in na kaj mora biti pozorna. Vrjetno ga ni zanalašč fasala,živeti in plačevati položnice pa je potrebno. Malo je narkomanov,ki bi služili denar. Droga je draga. Boljše kot,da bi kradla. ATNES

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

20. mar 2010 0:24

Hvalabogu, da ne veš imena. Verjetno bi ga kar napisala, če bi ga vedela.   Mater smo ratali nestrpni, vse po vrsti nas moti. Enkrat istospolno usmerjeni, drugič kadilci, pa tisti, ki imajo preveč kil ali pa premalo, pa narkomani, evo, še zbolet ne smeš več, ker potem nisi za nikamor več kot za med štiri stene, da se ja ne bo kdo kaj nalezel. Leticia, najboljš, da greš v kakšno drugo štacuno in prej seveda preveriš, da prodajalke niso škodljive za tvoje zdravje. Glej, da si bodo nadele rokavice in po možnosti še tisto masko, da ne boš fasala kakšnega bacila ali pa kaj hujšega. Ali pa še bolje, bodi kar doma in naročaj preko interneta, to je najbolj zihr. Se opravičujem, ker smetim, ampak takile pritlikavci me pa občasno ziritirajo. korenckova

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

20. mar 2010 0:25

Pa nevem se piše narazen! korenckova

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

20. mar 2010 7:41

Pa ne, da delaš na tem oddelku, Leticia in ti je konkurenca? Tako nekako se bere tvoj zapis.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

20. mar 2010 8:11

Sedaj imamo kapitalizem! Kaj pa če je to izmislila konkurenca!

ežoj

tikica  

član od: 8.11.2009

sporočila: 50

20. mar 2010 8:15

Draga Leticia Tole ti je velik poduk da tisto kar "SLIŠIŠ" še ni vedno tudi za napisat. Raje prej razmisli, postavi se v kožo te deklice in potem ko vidiš da se ti dobro počutiš v njeni koži "NAPIŠI." Svojih problemov ne smeš stresati na druge. Sploh pa je morala ta deklica preden je prišla v to službo narediti zdravniški izpit in verjetno doktor ni spregledal njene diagnoze in ocenil da je primerna za to delo. tikica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. mar 2010 8:56

Najbrž je morala opraviti zdravniški pregled! Res bi morali biti malo bolj strpni drug z drugim, sicer se bomo še požrli med seboj! naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti